Propozice 2018 - 2019

Propozice turnaje O pohár města Telče 2018 - 2019




Liga I.

  Z Skóre B
1. HC Borovná 7 54:42 16
2. HC SDH Třeštice A 6 46:28 13
3. DREAM TEAM Telč 7 56:38 12
4. Junioři SK Telč 5 40:29 9
5. HC Sokol Brtnice 6 33:53 4
6. HC Želejuve 5 26:65 0

Utkání:

HC Želejuve : HC Borovná
7:11 (1:2, 5:4, 1:5) Říha J., Říha J. (Ondráček M.), Vranka P. (Ondráček P.), Berka J. (Malík M.), Ondráček M. (Říha J.), Ondráček M. (Malík M.), Ondráček P. (Vranka P.) : Šalanda J. (Peltán L.), Šalanda T. (Šalanda J.), Novák D. (Kadlec J.), Šalanda T. (Říha J.), Peltán L. (Šalanda T.), Šalanda T., Novák D. (Štěpán D.), Novák D. (Štěpán D.), Štěpán D. (Novák D.), Novák D. (Štěpán D.), Kameník M. (Novák D.) Rorhodčí : Lupač Leoš, Kubát Zdeněk .
HC SDH Třeštice A : HC Sokol Brtnice
5 : 0 (Kontumace) . . .
HC Dream Team : HC Borovná
2 : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2) Šindelář J. , Prokeš P. (Ježek M.) - Peltán L. (Šalanda T.) , Šalanda T. (Šalanda J.) , Špinar Z. (Šalanda J.) , Šalanda T. (Špinar Z.) Rozhodčí : Kubát Michal, Uhlíř Aleš. .
HC Sokol Brtnice : HC Borovná
3 : 6 (1:3, 2:3, 0:0) Marek R. (Komurka T.) , Peš M. , Zelený Jos. (Peš M.) , -- Šalanda T. , Šalanda J. (Šalanda T.) , Pavlíček D. (Štěpán D.) , Šalanda T. (Šalanda P.) , Špinar Z. (Šalanda P.) , Šalanda J. (Špinar Z.) Rozhodčí : Lupač Luděk, Kubát Michal. .
HC Junioři : HC Dream Team
8 : 4 (2:1, 3:2, 3:1) . Jirků D. (Havlík J.) , Jirků D. (Tušer M.) , Chvátal P. (Štěrba J.) , Bína J. (Štěrba J.) , Bína J. , Tušer M. (Jirků D.) , Mareček M. (Jirků D.) , Bína J. (Chvátal P.) -- Martinů V. (Kubát Z.) , Hauzar L. (Šindelář J.) , Hauzar L. (Toman L.) , Tůma Z. (Prokeš P.). Rozhodčí : Kubát Michal, Hamerník Zdeněk. .
HC Želejuve : HC Sokol Brtnice
10 : 11 ( 2:1, 5:3, 3:7 ) Berka J. (Ondráček M.) , Růžička R. (Chvátal Š.) , Berka J. (Ondráček M.) , Malík M. (Ondráček M.) , Berka J. (Říha R.) , Ondráček M. , Říha R. (Berka J.) , Říha R. (Ondráček M.) , Ondráček M. (Malík M.) , Ondráček M. (Berka J.) -- Toufar M. (Sibera T.) , Toufar M. (Sedlák J.) , Kousal P. , Zelený Jan , Kousal P. (Marek R.) , Kousal P. (Zelený Ji.) , Marek R. (Zelený Jos.) , Sibera T. , Zelený Jan (Marek R.) , Kousal P. (Peš M.) , Kousal P. (Zelený Jan) Rozhodčí : Uhlíř Aleš, Bína Jan. .
HC Borovná : HC Třeštice "A"
9:8 (3:1, 3:3, 2:4,1:0) po SN Šalanda T., Špinar Z. (Kameník M.), Šalanda J. (Špinar Z.), Peltán L., Špinar Z. (Pavlíček D.), Šalanda T. (Špinar Z.), Špinar Z. (Šalanda T.), Novák D. (Tetour V.), Šalanda T. : Poledna V. (Bláha Z.), Horák M. (Potěšil K.), Beran S. (Bláha Z.), Poledna Z. ml. (Pospíchal Z.), Cech J. (Bláha Z.), Beran S. (Bláha Z.), Horák M., Beran S. (Potěšil K.) Rorhodčí: Kubát Michal, Vuška Jíří .
SK Junioři Telč : HC Želejuve
15 : 3 (3:2, 5:1, 7:0) Hejl L. , Hejl L. (Doležal J.) , Bína J. (Hejl L.) , Martinů V. (Chromý L.) , Chvátal P. (Štěrba J.) , Bína J. (Havlík T.) , Štěrba J. (Foitl M.) , Hejl L. (Bína J.), Hejl L. (Chromý L.) , Štěrba J. (Foitl M.) , Hejl L. (Bína J.) , Chvátal P. (Štěrba J.) , Tušer M. (Hejl L.) , Martinů V. (Chromý L.) , Bína J. , -- Vranka P. (Ondráček M.) , Říha R. , Ondráček M. Rozhodčí : Vuška Jiří, Hamerník Zdeněk. Forman Jiří ( HC Želejuve) trest OK
Dream Team : HC Sokol Brtnice
14 : 5 (4:0, 7:1, 3:4) Tůma Z. (Prokeš P.) , Němec O. (Ježek M.) , Cech J. , Ježek M. (Jindra Z.) , Ježek M. (Němec R.) , Jindra Z. (Němec O.) , Němec R. (Němec O.) , Kutreiber P. (Cvek M.) , Prokeš P. (Tůma Z.) , Němec R. (Němec O.) , Cvek M. (Toman L.) , Cech J. (Bartušek J.) , Cech J. (Tůma Z.) , Jindra Z. -- Toufar M. (Peš M.) , Sibera T. (Mareček J.) , Marek R. (Mareček J.) , Toufar M. (Sedlák J.) , Peš M. (Sibera T.) Rozhodčí : Kubát Michal, Uhlíř Jan Němec Roman ( Dream Team) - trest OK
HC Želejuve : Dream Team
2 : 15 (1:3, 1:7, 0:5 ) Vranka P. , Ondráček M. (Vranka P.) -- Kubát Z. , Hauzar L. (Tůma Z.) , Ježek M. (Martinů Z.) , Cvek M. (Kubát Z.) , Jindra Z. (Martinů Z.) , Němec O. (Kubát Z.) , Šindelář J. (Ježek M.) , Cech J. (Jindra Z.) , Ježek M. (Tůma Z.) , Cvek M. (Kubát Z.) , Němec O. , Tůma Z. (Toman L.) , Šindelář J. (Jindra Z.) , Kubát Z. (Martinů Z.) , Cvek M. (Kubát Z.) Rozhodčí : Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC Třeštice A : Junioři SK Telč
7:4 (2:0,3:1,2:3) Beran S. (Cech J.) , Poledna V. (Pospíchal Z.) , Kodys M. (Cech J.) , Cech J. (Horák M.) , Beran S. (Kodys M.) , Pospíchal Z. , Beran S. -- Pokorný P. (Hejl L.) , CHvátal P. (Štěrba J.) , Fojtl M. , Havlík T. Rozhodčí: Lupač Luděk , Vuška Jiří .
HC Junioři Telč : HC Borovná
8:5 (2:0, 5:2, 1:3) Hejl L. (Pokorný P.), Chvátal P. (Foitl M), Pokorný P. (Havlík J.), Štěrba J. (Foitl M.), Havlík J. (Štěrba J.), Štěrba J. (Havlík J.), Prokeš P., Pokorný P. (Hejl L.) : Špinar Z. (Šalanda J.), Zlatuška D. (Šalanda J.), Novák D. (Říha J.), Šalanda P., Tetour V. (Pavlíček D.) Rozhodčí: Hamerník Jan, Kubát Zdeněk V čase 28:03 vyloučen hráč domácích (SK Telč "B") s číslem 5 (Petr Pokorný) na 10 minut (OT) za zpochybnění výroku rozhodčího.
HC Dream Team Telč : HC SDH Treštice A
5:4 (1:1,2:2,2:1) Branky a nahrávky : Tůma Z. (Ježek M.) , Toman L. (Cech Ji.) , Hauzar L. (Tůma Z.) , Kubát Z. (Vodička D.) , Kubát Z. (Cech Ji.) - Koreš Z. (Beran S.) , Potěšil K. (Koreš Z.) , Cech Ja. (Horák M.) , Potěšil K. Rozhodčí : Kubát Michal, Vuška Jiří .
HC Sokol Brtnice : HC SDH Treštice A
6:9 (3:4,0:1,3:4) Branky a nahrávky :Marek R. , Švaříček J. , Kousal P. (Švaříček J.) , Zelený Ji. (Sedlák J.) , Komůrka J. (Sibera T.) , Kousal P. (Švaříček J.) - Horák M. (Koreš Z.) , Horák M. (Potěšil K.) , Koreš Z. (Poledna V.) , Cech J. (Potěšil K.) , Nerad L. (Cech J.) , Cech J. (Beran S.) , Cech J. (Koreš Z.) , Cech J. (Beran S.) , Cech J. (Beran S.) Rozhodčí: Lupač Leoš, Bína Jan .
HC Borovná : HC Dream Team Telč
10 : 6 (3:2,5:2,2:2) Branky a nahrávky : Kameník M. (Tetour V.) , Šalanda P. (Šalanda T.) , Zlatuška D. (Pavlíček D.) , Šalanda T. (Šalanda J.) , Tetour V.(Zlatuška D.) , Novák D. (Kadlec J.) , Šalanda J. (Špinar Z.) , Kameník M. (Zlatuška D.) , Peltán L. (Šalanda T.) , Špinar Z. (Šalanda T.) - Ježek M. , Tůma Z. (Cvek M.) , Kubát Z. (Jindra Z.) , Tůma Z. (Hauzar L.) , Kutreiber P. (Šindelář J.) , Cech J. (Kubát Z.) Rozhodčí : Kubát Michal, Lupač Luděk .
HC SDH Treštice A : HC Želejuve
13:4 (2:0,3:3,8:1) Branky a nahrávky : Bláha Z. (Cech J.) , Beran S. (Poledna V.) , Horák M. (Bláha Z.) , Potěšil K. (Nerad L.) , Bláha Z. (Růžička L.) , Poledna V. (Beran S.) , Beran S. (Poledna V.) , Gregor J. (Beran S.) , Václavek P. (Holý L.) , Cech J. (Koreš Z.) , Nerad L. (Potěšil K.) , Horák M. (Václavek P.) , Bláha Z. (Cech J.) - Ondráček M. (Ondráček P.) , Berka J. , Vranka P. (Ondráček M.) , Ondráček M. (Vranka P.). Rozhodčí : Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC Dream Team : HC Junioři Telč
10:5 (0:1,4:1,6:3) Branky a nahrávky : Tůma Z. (Bartůšek J.), Cech J. (Ježek M.), Hauzar L. (Kutreiber P.), Tůma Z. (Kubát Z.), Kubát Z. (Ježek M.), Tůma Z. (Kubát Z.), Hauzar L. (Kubát Z.), Hauzar L. (Cech J.), Cech J. (Hauzar L.), Němec O. (Kubát Z.) - Chvátal P. (Štěrba J.), Foitl M. (Martinů V.), Chvátal P. (Doležal J.), Prokeš P., Havlík J. (Bína J.) Rozhodčí : Kubát Michal, Vuška Jiří .
HC Borovná : HC Sokol Brtnice
9:8 po SN (3:3,1:4,4:1) Branky a nahrávky : Šalanda T., Novák D., Novák D., Šalanda T. (Špinar Z.), Novák D. (Šalanda P.), Šalanda T., (Špinar Z.), Šalanda T. (Špinar Z.), Peltán , Šalanda P. sn. L- Kousal (Peš), Peš, Zelený Jiří (Sibera), Zelený Jan (Peš), Zelený Jiří (Sibera), Kousal (Zelený Jan), Kousal (Zelený Jiří), Sibera (Kousal) Rozhodčí : Hamerník Zdeněk, Vuška Jiří .


Liga II.

  Z Skóre B
1. HC Třešť 8 74:49 21
2. HB Motáci Třebětice 6 52:24 15
3. HC Hříšice 8 39:47 14
4. HC Dlouhá Brtnice 7 60:47 12
5. HC Lukas Stará Říše 6 45:28 10
6. HC Červený Hrádek 6 22:39 6
7. HC Dačice 7 25:59 3
8. HC Krahulčí 6 23:57 0

Utkání:

HC Dlouhá Brtnice : HC Třešť
13:4 (6:0, 4:4, 3:0) Růžička J. (Urbánek Z.), Suchý L., Slabý J., Slabý J. (Vlček D.), Urbánek Z. (Kubík P.), Urbánek Z., Vlček D. (Slabý J.), Růžička J. (Urbánek Z.), Slabý J. (Suchý L.), Suchý L. (Hanzal M.), Urbánek Z., Urbánek Z. (Růžička J.), Urbánek Z. (Kubík P.) : Haberl A. (Janák J.), Lovětínský M., Lovětínský M., Lovětínský M. (Janák J.) rorhodčí : Hamerník Zdeněk, Vuška Jíří V čase 08:59 vyloučen hráč hostů (HC Třešť) s číslem 2 (Maryška Miroslav) na 10 minut osobního trestu (NESP) za urážku rozhodčího, citace: "Stejně vidíš hovno".
Hc Hříšice : Hc Lukas Stará Říše
3 : 5 (0 : 1 , 1 : 1 , 2 : 3) Leitkep V. , Šteflíček O. , Šteflíček O. (Škoda Z.) - Novák P. , Novák P. , Štěpnička J. , Blecha M. (Müller D.) , Štěpnička J. Rozhodčí : Zdeněk Hamerník, Uhlíř Jan .
Hc Lukas Stará Říše : Hc Dačice
10 : 1 ( 5 : 0 , 1 : 0 , 4 : 1 ) Kacetl J. (Volšic J.) , Jahoda J. (Kacetl J.) , Müller D. (Kacetl J.) , Jahoda J. (Müller J.) , Volšic J. , Kret Z. (Novák P.) , Kacetl J. (Jahoda J.) , Novotný K. (Kret V.) , Štěpnička J. (Tománek P.) , Kacetl V. - Krebs R. (Bartoň J.) Rozhodčí Zdeněk Kubát, Luděk Lupač .
HC Krahulčí : HC Třešť
6 : 8 (2:3, 2:3, 2:2) Daněk M. (Beran F.) , Tománek P. (Tománek T.) , Smejkal L. (Tománek T.) , Maryška P. , Tománek P. (Tománek T.) , Smejkal L. (Tománek T.) -- Široký J. (Bartoška P.) , Haberl A. (Bartušek L.) , Tůma A. (Pešta J.) , Široký J. (Tůma A.) , Bartoška P. (Bartušek L.) , Tůma A. (Lovětínský M.) , Bartušek L. (Haberl A.) , Tůma A. Rozhodčí : Lupač Leoš, Kubát Zdeněk .
HC Červený Hrádek : HC Hříšice
3 : 5 (1:2, 2:3, 0:0) Trojan J. , Štěpnička L. (Novák B.) , Kříž B. (Kasáček A.) -- Stejskal J. , Šteflíček O. (Škoda Z. st.) , Stejskal J. (Doskočil L.) , Šteflíček O. , Škoda Z. st. Rozhodčí : Lupač Luděk, Vuška Jiří. .
HC Třešť : HC Červený Hrádek
11:4 (1:1, 7:2, 3:1) Lovětínský M. (Haberl A.), Tůma A. (Široký J.), Lovětínský M. (Pešta J.), Tůma A. (Pešta J.), Tůma A., Janák J. (Lovětínský M.), Tůma A. (Široký J.), Němec J., Tůma A. (Pešta J.), Lovětínský M. (Haberl A.), Lovětínský M. (Tůma A.) : Hajdík D., Kříž B. (Štěpán D.), Štěpán D. (Trojan J.), Kasáček P. Rozhodčí - Uhlíř Aleš, Vuška Jíří .
HC Dačice : HC Krahulčí
9 : 4 (3:0, 3:2, 3:2) Černoch R. (Krebs R. st.) , Cvek M. (Krebs R. st.) , Hejda J. (Němec F.) , Němec F. (Krebs R. st.) , Skála M. (Svoboda J.) , Němec F. (Černoch R.) , Němec F. (Svoboda J.) , Cvek M. , Němec F. (Cvek M.) -- Daněk M. , Daněk M. , Daněk M. , Tománek T. (Kaláb Z.) Rozhodčí : Lupač Jan, Vuška Jiří. .
HC Hříšice : BH Motáci Třebětice
5 : 13 (2:5, 3:2, 0:6,). Neuvirt T. , Neuvirt T. , Urbanec L. (Škoda Z.) , Neuvirt L. (Urbanec L.) , Urbanec P. (Leitkep J.) -- Bastl P. (Švarc P.) , Jánský R. (Švarc P.) , Jánský R. (Vávrů R.) , Bastl J. (Kříž B.) , Bastl P. (Chvátal J.) , Jánský R. (Švarc P.) , Jánský R. (Švarc P.) , Kelbler M. (Švarc P.) , Bastl P. (Zejda V.) , Bastl P. (Kelbler M.) , Kříž B. (Bastl J.) , Švarc P. (Plachý K.) , Jánský R. Rozhodčí : Lupač Luděk, Hamerník Zdeněk. .
Hc Lukas Stará Říše : Hc Dlouhá Brtnice
5 : 8 (2 : 3 , 1 : 4 , 2 : 1) Popelář L. (Štěpnička J.) , Barták M. (Kacetl J.) , Jahoda J. (Müller D.) , Štěpnička J. (Popelář L.) , Kacetl J. (Jahoda J.) - Slabý J. , Vlček D. (Slabý J.) , Urbánek Z. (Ampapa J.) , Šána J. (Pokorný V.) , Vlček D. (Šána J.) , Svoboda M. , Pokorný V. (Urbánek Z.) , Urbánek Z. (Pokorný V.) Rozhodčí: Zdeněk Kubát, Michal Kubát .
HC Dlouhá Brtnice : HB Motáci Třebětice
4 : 8 (3:3, 1:2, 0:3) Suchý L. (Urbánek Z.) , Pokorný V. (Růžička J.) , Urbánek Z. (Suchý L.) , Klímek A. (Urbánek Z.) -- Chvátal J. (Kelbler M.) , Bastl P. (Chvátal P.) , Kelbler M. (Jánský R.) , Švarc P. (Kelbler M.) , Vávrů R. (Bastl J.) , Švarc P. (Kříž M.) , Švarc P. (Bastl J.) , Jánský R. (Plachý K,) Rorhodčí : Vuška Jiří , Kubát Zdeněk .
HC Třešť : HC Hříšice
11 : 3 (6:0, 2:2, 3:1.) Široký J. (Tůma A.) , Tůma A. (Lovětínský M.) , Bartušek L. (Široký J.) , Lovětínský M. (Bartušek S.) , Tůma A. (Lovětínský D.) , Janák J. , Tůma A. (Lovětínský D.) , Bartušek L. (Široký J.) , Tůma A. (Beseda P.) , Lovětínský D. , Bartušek L. (Tůma A.) -- Neuvirt L. , Šteflíček O. (Hofbauer M.) , Neuvirt T. (Stejskal L.) Rozhodčí: Bína Jan , Hamerník Zdeněk .
HC Červený Hrádek : HC Dačice
8:3 (3:2,4:1,1:0) Branky a nahrávky : Štěpnička L. (Novák B.) , Štěpnička L. (Kasáček P.) , Trojan J.(Novák B.) , Štěpnička L. , Vlček Z. (Kasáček A.) , Vlček Z. (Svoboda M.) , Novák M. (Novák B.) , Vlček Z. (Štěpnička L.) - Černoch R. , Němec F. (Krebs R.) , Černoch R. (Bártů Z.) Rozhodčí: Lupač Luděk, Hamerník Zdeněk .
HC Dačice : HC Třešť
4:10 (0:5,1:2,3:3) Branky a nahrávky :Hejda j. (Cvek M.) , Němec F. (Tesař V.) , Svoboda J. (Cvek M.) , Hejda J. (Svoboda J.) - Tůma A. (Bartušek L.) , Haberl A. (Lovětínský M.) , Pešta J. (Janák J.) , Tůma A. , Široký J. (Bartušek L.) , Tůma A. (Lovětínský D.) , Tůma A. (Bartoška P.) , Bartušek L. , Tůma A. (Široký J.) , Lovětínský M. (Bartušek S.) Rozhodčí: Vuška Jiří, Uhlíř Jan .
HC Lukas Stará Říše : HC Červený Hrádek
13:2 (4:0,5:1,4:1) Branky a nahrávky : Blecha M. (Popelář L.), Kacetl J., Barták M., Kacet J. (Barták M.), Novotný K. (Kret Z.), Novotný K. (Müller D.), Novák P. (Jahoda P.), Müller D. (Novák P.), Kret Z. (Novák P.), Kret Z. (Novák P.), Müller D., Novák P. (Jahoda J.), Jahoda J. - Novák B. (Kříž B.), Novák B. (Kříž B.) Rozhodčí: Vuška Jiří, Hamerník Zdeněk .
HC Motáci Třebětice : HC Krahulčí
13:1 (2:1,7:0,4:0) Branky a nahrávky : Jánský R. (Bastl J.), Bastl P. (Vávrů R.), Bastl P. (Kříž B.), Bastl P. (Vávrů R.), Kelbler M. (Bastl P.), Bastl P. (Vávrů R.), Kříž M., Jánský R. (Kříž B.), Bastl P. (Kelbler M.), Jánský R. (Kříž B.), Bastl J. (Kříž M.), Vávrů R. (Zejda V.), Bastl P. - Jahoda P. (Kodys A.) Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Kubát Michal .
HC Hříšice : HC Dlouhá Brtnice
7 : 3 (2:1,2:1,3:1) Branky a nahrávky: Leitkep M. (Urbanec L.) , Hofbauer M. (Škoda Z.) , Stejskal V. , Neuvirt T. (Neuvirt L.) , Neuvirt T. (Leitkep V.) , Urbanec L. (Neuvirt L.) , Urbanec L. (Neuvirt L.)- Pokorný V. (Růžička J.) , Pokorný V. , Vlček D. (Urbánek Z.) Rozhodčí: Kubát Michal, Bína Jan .
HC Červený Hrádek : HC Motáci Třebětice
2:5 (0:1,1:2,1:2) Branky a nahrávky : Štěpán D. (Kasáček A.), Štěpán D. (Novák B.) - Bastl P. (Bastl J.), Bastl J . (Chvátal P.), Jindra P. (Vávrů R.), Bastl P. , Kříž M. Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Jan .
HC Třešť : HC Lukas Stará Říše
7:6 (2:1,1:2,4:3.) Branky a nahrávky: Němec(Lovětínský M.),Bouchner,Lovětínský M.(Maryška M.),Bartoška(Bartušek L.),Bartušek S.,Široký,Bartušek L.(Široký) - Popelář(Tománek),Novák(Kret V.),Kret Z.(Jahoda),Popelář,Popelář(Štěpnička),Kacetl Rozhodčí:Lupač Leoš, Vuška Jiří .
HC Dlouhá Brtnice HC Dačice
7:6 (4:1, 2:2, 1:3) Branky a nahrávky :Burda A. (Lisý J.), Slabý J. (Vlček D.), Urbánek Z. (Slabý J.), Kříž M. (Suchý L.), Vlček D. (Urbánek Z.), Slabý J. (Suchý L.), Urbánek Z. (Suchý L.) - Černoch R. (Dvořák P.), Dvořák P. (Tesař V.), Hejda J. (Svoboda J.), Pecha J. (Hejda J.), Skála M., Cvek M. Rozhodčí:Kubát Michal, Lupač Luděk .
HC Motáci Třebětice : HC Třešť
5:10 (3:2,2:3,0:5) Branky a nahrávky : Zejda V. (Chvátal J),Bastl P. l(Švarc), Bastl J. ,Bastl J. (Bastl P.),Chvátal P.(Chvátal J.)-Bartušek L. ,Tůma,Tůma(Bartušek L.),Tůma(Bartušek L.),Bartušek S.,Bartušek L. (Tůma), Lovětínský M. ,Tůma (Lovětínský D),Bartoška(Lovětínský M.),Tůma (Bartušek L.) Rozhodčí: Lupač Luděk, Vuška Jiří .
HC Dačice : HC Hříšice
1:2 (0:1,1:0,0:1) Branky a nahrávky: Beníček O.( Cvek) -Zamazal R.(Beseda R.),Leitkep J. Rozhodčí:Uhlíř Jan, Vuška Jiří Jiří Stejskal 2+10 nesportovní chování.
HC Hříšice : HC Krahulčí
7:5 (2:4,1:1,2:2) Branky a nahrávky :Daněk(Beran), Daněk(Maryška), Smejkal(Kaláb), Smejkal(Daněk), Tománek(Beran) - Škoda Z. ml (Beseda R.), Stejskal J.(Beseda Z.), Leitkep J. (Škoda Z.), Zamazal(Šteflíček), Šteflíček(Zamazal), Stejskal J.(Beseda R.), Zamazal Rozhodčí:Kubát Zdeněk, Kubát Michal .
HC Dačice : HC Motáci Třebětice.
1:8 (0:3,1:2, 0:3) Branky a nahrávky:Němec-Chvátal Jan(Vávrů),Bastl Josef(Kříž Milan),Bastl Pavel(Plachý),Zejda(Plachý),Vávrů, Bastl Pavel(Švarc),Kelbler(Bastl Pavel),Bastl Pavel Rozhodčí:Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC Třešť : HC Dlouhá Brtnice
13:8 (5:3,4:1,4:4) Branky a nahrávky: Bartůšek Luboš (Tůma), Rod (Lovětínský Michal), Haberl (Široký), Tůma (Bartůšek Luboš), Bartůšek Luboš (Lovětínský Dušan), Bouchner (Tůma), Lovětínský Dušan (Rod), Široký (Haberl), Tůma, Maryška (Lovětínský Michal), Lovětínský Michal, Lovětínský Michal, Tůma (Beseda) - Kubík (Růžička), Klímek, Suchý (Urbánek), Kubík, Suchý (Šána), Klímek, Bulak (Klímek), Urbánek (Vlček) Rozhodčí: Kubát Michal, Lupač Luděk Šána Jakub trest OK (Dlouhá Brtnice)
HC Červený Hrádek : HC Krahulčí
3:2 (3:1 0:0, 0:1) Branky a nahrávky :Svoboda (Trojan), Trojan (Kasáček), Štěpán David (Kříž) - Smejkal (Maryška), Tománek (Smejkal) Rozhodčí:Kubát Zdeněk Kubát Michal .
HC Lukas Stará Říše : HC Hříšice
6:7 po S.N. (3:1,2:3,1:2) Branky a nahrávky :Jahoda, Barták (Kacetl),Volfšic (Muller David), Volfšic (Novák Patrik),Tománek (Popelář) Popelář (Blecha Martin) - Šteflíček, Urbanec Pavel (Leitkep), Neuvirt, Škoda Zdeněk ml. (Zamazal), Leitkep Jan, Hofbauer (Urbanec Pavel), Šteflíček Rozhodčí : Lupač Luděk, Lupač Leoš .


Liga III.

  Z Skóre B
1. HC SK URBANOV 10 80:34 26
2. HC Hron Dačice 11 82:49 24
3. HC Bícy 11 65:52 21
4. HC Uvidíme 11 71:56 20
5. HC SDH Třeštice B 10 46:42 18
6. EHAFC Mufroni Telč 11 45:61 15
7. HC Vitamíni Tiger´s 9 45:67 8
8. HC Jindřichovice 11 34:54 7
9. HC Chlumec 10 32:86 2

Utkání:

HC Uvidíme : HC Mufroni Telč
7 : 0 (2:0, 4:0, 1:0) Brzek O. (Štokr M.) , Kudláček D. , Krejčí P st. (Krejčí P. ml.) , Krejčí P. ml. (Šimek P. , Kudláček D. , Štokr M. , (Brzek O.) , Krejčí P. ml. (Krejčí P. st.) Rozhodčí : Lupač Jan , Kubát Zdeněk .
HC Jindřichovice : HC Bícy
2 : 3 ( 0:1, 2:1, 0:1 ) Ozorak J. (Křikava M.) , Svoboda J. - Dvořák J. (Soukup J.) , Kalášek T. (Čech J.) , Batrla T. (Kalášek T.) Rozhodčí : Mikulík Matěj, Cibuzar Josef .
HC Třeštice B : HC Hron Dačice
7 : 2 (2:0, 4:2, 1:0) Chňapek J. (Prášek J.) , Diviš J. (Prášek J.) , Chňapek J. (Prášek J.) , Svoboda F. (Prášek J.) , Prášek J. , Fridrichovský J. , Chňapek J. (Gregor D.) - Kříž M. (Hybášek J.) , Vomastek P. (Federsel L.) . Rozhodčí : Lupač Jan, Mikulík Matěj. .
Sk Urbanov : Hc Třeštice B
5 : 3 ( 0 : 1 , 3 : 2 , 2 : 0 ) Kubelka M. (Krejčí V.) , Poukar V. (Leupold L.) , Leupold K. (Šimek P.) , Novotný J. (Šuta J.) , Uhlíř M. (Zažímal J.) - Lukšu Z. (Prášek J.) , Prášek J. , Mayer M. (Kroupa P.) Rozhodčí - Zdeněk Hamerník, David Kříž .
HC Hron : HC Jindřichovice
5 : 1 (2:0, 0:0, 3:1) Bartoň J. (Procházka O.) , Šoukal J. (Krejča V.) , Nerad P. (Hybášek J.) , Federsel L. (Vomastek P.) , Čurda V. (Krejča V.) , -- Křikava M. Rozhodčí : Lupač Jan, Cibuzar Josef. .
EHAFC Mufroni : HC Chlumec
5 : 2 (2:0, 1:0, 2:2) Martinů V. (Chalupa M.) , Liščák M. (Kříž P.) , Kříž P. (Ťápal R.) , Procházka Z. , Liščák M. -- Flégr M. (Doležal V.) , Štibich F. (Pejcl J.) Rozhodčí : Lupač Jan, Mikulík Matěj. .
HC Bícy : HC Uvidíme
6 : 8 ( 2 : 2 , 4 : 4 , 0 : 2 ) Jakub Dvořák ( Michal Hošek ) , Jan Marek , Miroslav Kružík , Leoš Svoboda ( Břetislav Kocián ) , Rostislav Hošek ( Michal Hošek ) , Vladimír Holý ( Lukáš Kára ) - Brzek Ondřej ( Štokr Martin ) , Remeš Martin , Krejčí Petr 16 ( Navrátil Petr) , Chalupa Tomáš ( Šimek Petr ) , Krejčí Petr 16 ( Krejčí Petr ) , Krejčí Petr 16 ( Remeš Martin ) , Šimek Petr ( Máca Petr ) , Brzek Ondřej ( Dvořáček Lukáš ) Rozhodčí: Uhlíř Jan , Michal Kubát .
HC Vitamíni tigers : EHAFC Mufroni
4:5 (2:0, 2:2, 0:3) Smetana M., Smetana M. (Tetour L.), Smetana M. (Jánský S.), Smetana M. : Pavlíček J., Kříž R., Mazal L. (Martinů V.), Chalupa M. (Janák M.), Martinů V. (Pelej M.) Rozhodčí - Hamerník Zdeněk, Cibuzar Josef V čase 53:21 vyloučen hráč hostů (EHAFC Mufrini) s číslem 5 (Hejda Roman) za reakci na výrok rozhodčího (20 min + OK)
HC Jindřichovice : HC SK Urbanov
3 : 11 (1:1, 1:6, 1:4.) Báňa M. , Vrbka K. (Hons V.) , Martinů T. -- Uhlíř M. , Kubelka M. (Šuta M.) , Krejčí V. (Poukar V.) , Šimek P. , Pátek M. (Šuta J.) , Leupold L. (Šimek P.) , Kubelka M. , Kubelka M. (Šuta M.) , Šimek P. (Leupold K.) , Leupold K. (Šimek P.) , Krejčí V. Rozhodčí : Lupač Luděk, Mikulík Matěj. .
HC Chlumec : HC Bícy
2 : 14 ( 0 : 3 , 0 : 5 , 2 : 6 ) Neuvirt Miloš , Staněk Vít - Jakub Dvořák ( Břetislav Kocián ) , Jakub Dvorák ( Michal Hošek ) , Jakub Dvořák ( Vladimír Holý ) , Zdeněk Nosek , Michal Hošek ( Vladimír Holý ) , Theodor Kalášek ( Tomáš Balata ) , Jakub Dvořák ( Vladimír Holý ) , Vladimír Holy ( Jakub Dvořák ) , Michal Hošek ( Miroslav Kružík ) , Lukáš Kára ( Vladimír Holý ) , Michal Hošek ( Daniel Balata) , Vladimír Holý ( Lukáš Kára ) , Theodor Kalášek ( Rostislav Hošek ) , Lukáš Kára Rozhodčí - Lupač Jan , Lupač Luděk .
HC Uvidíme : HC Hron
7 : 5 (1:1, 3:1, 3:3) Krejčí P. ml. (Krejčí P.st.) , Krejčí P. ml. (Klusáček P. st.) , Brzek O. (Vuška J.) , Krejčí P. ml. (Krejčí P. st.) , Krejčí P. ml. (Dvořáček L.) , Chalupa T. (Klusáček P. st.) , Šimek P. (Remeš M.) -- Šoukal J. (Hybášek J.) , Vomastek P. (Hybášek J.) , Hybášek J. (Šoukal J.) , Šoukal J. (Bartoň J.) , Nerad P. (Vlček P.) Rozhodčí : Lupač Jan, Kříž David .
HC Jindřichovice : HC Třeštice B
3:5 (2:2, 0:1, 1:2) anoušek R. (Vrbka Jan ml.) , Báňa M. (Svoboda J.) , Janoušek J. (Vrbka Jan ml.) --- Prášek J. (Bláha T.) , Prášek J. (Bláha T.) , Diviš J. (Svoboda F.) , Lukšů Z. (Wolfschutz M.) , Dunička T. (Chňapek J.) Rozhodčí: Lupač Jan , Mikulík Matěj .
HC Uvidíme: HC SK Urbanov
3:13 (0:5, 2:4, 1:4) Krejčí P. st, Dvořáček L. (Polívka M.), Krejčí P. st (Krejčí P. ml) : Krejčí V. (Poukar V.), Šuta M. (Zažímal J.), Zažímal J. (Šuta M.), Krejčí V., Krejčí V. (Uhlíř M.), Poukar V., Šuta J. (Leupold L.), Uhlíř M., Zažímal J. (Šuta J.), Krejčí V., Krejčí V. (Uhlíř M.), Šuta M. (Kubelka M.), Krejčí V. Rozhodčí: Lupač Jan, Uhlíř Jan .
HC Chlumec : HC Hron Dačice
5:8 (2:3,1:3, 2:2) Branky a nahrávky : Přibyl M. (Habr P.) , Přibyl M. (Svoboda L.) , Štolhof Z. , Staněk Vít (Neuvirt M.) , Bican H. - Procházka O. (Federsel L.) , Federsel L. (Vomastek P.) , Federsel L. (Vlček P.) , Kubernát M. (Vávra M.) , Vlček M. ( Kubernát M.) , Vlček P., (Vomastek P.) , Hybášek J. (Vávra M.) , Kříž M. (Hybášek J.) Rozhodčí: Lupač Jan, Lupač Luděk .
HC Vitamíni Tigers : HC Bícy
4:12 (3:7,1:2,0:3) Branky a nahrávky : Tesař M. (Zejda P.), Tesař M. (Zejda P.), Zejda P., Lupač P. (Tetour L.) : Hošek M. (Navrátil M.), Cech J. (Hošek M.), Kružík M. (Cech J.), Dvořák J. (Batala T.), Dvořák J. (Hošek M.), Cech J. (Kružík M.), Soukup J. (Nosek Z.), Batala T. (Kalášek T.), Navrátil M. (Kružík M.), Cech J., Navrátil M. (Marek J.), Navrátil M. (Hošek M.) Rozhodčí: Kubát Michal, Lupač Jan .
HC Bícy : EHAFC Mufroni
5:4 (1:0,3:2,1:2) Branky a nahrávky : Kalášek T. (Novák M.), Dvořák J. (Kalášek T.), Dvořák J. (Kalášek T.), Dvořák J. (Kružík M.), Kalášek T. - Doležal A. (Ťápal R.), Kříž P. (Liščák M.), Chalupa M., Hejda R. (Chalupa M.) Rozhodčí: Vuška Jiří, Cibuzar Josef .
HC Hron : HC Vitamíni Tigers
12 : 4 (3:2,4:1,5:1) Branky a nahrávky : Nerad P. (Kubernát M.) , Vávra M. (Šoukal J.) , Šoukal J. (Kopečný V.) , Hybášek J. , Vomastek P. (Čurda V.) , Nerad P. (Bartoň J.) , Vomastek P. (Vávra M.) , Vlček P. (Vyvadil R.) , Nerad P. (Hybášek J.) , Kubernát M. , Kubernát M., , Beneš M. (Procházka O.) -Smetana M. , Novák V. , Tetour L. (Neshyba L.) , Smetana M. (Tesař R.) . Rozhodčí: Lupač Luděk, Budín Ondřej .
HC SK Urbanov : HC Chlumec
10:3 (4:0,5:2,1:1) Branky a nahrávky : Zažímal J. (Kubelka M.), Šuta J., Hronek L. (Uhlíř M.) , Kubelka M. (Zažímal J.) , Šuta J. (Kubelka M.) , Novotný J. (Šuta M.) , Hronek L. (Leupold L.) , Pátek M. (Novotný J.) , Krejčí V. (Novotný J.) , Šuta J. (Kubelka M.) --- Bican M. (Staněk Vít), Bican H. (Doležal V.) , Svoboda L. Rozhodčí : Lupač Jan, Mikulík Matěj .
HC SDH Treštice B : HC Uvidíme
4:7 (0:1,3:4, 1:2) Branky a nahrávky :Mayer M. (Svoboda Z.), Mayer M., Svoboda F. (Mayer M.), Chňapek J. (Wolfschutz M.) - Polívka M. (Máca P.), Šimek P., Krejčí P.st. (Dvořáček L.), Brzek O. (Štokr M.), Polívka M. (Krejčí P.st.), Krejčí P.st. (Krejčí P.ml.), Máca P. (Krejčí P.ml.) Rozhodčí: Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC Krahulčí : HC Dlouhá Brtnice
4:17 (1:8,1:5,2:4) Branky a nahrávky: Smejkal L. (Beran F.), Smejkal L. (Kučera L.), Daněk M. (Jackwerth R.), Jackwerth R. - Růžička J. (Hanzal M.), Suchý L. (Růžička J.), Růžička J., Růžička J. (Urbánek Z.), Urbánek Z. (Růžička J.), Urbánek Z. (Suchý L.), Semrád J. (Urbánek Z.), Urbánek Z. (Semrád J.), Suchý L., Suchý L. (Pokorný V.), Suchý L., Urbánek Z. (Klímek A.), Urbánek Z. (Suchý L.), Svoboda M., Růžička J., Urbánek Z., Růžička J. (Ampala J.) Rozhodčí: Kubát Zdeněk, Uhlíř Jan .
HC Uvidíme - HC Jindřichovice
5:4 po SN (2:0,0:1,2:3) Branky a nahrávky : Brzek O. (Petrů T.), Štokr M., Krejčí P.st. (Krejčí P.ml.), CHalupa T. (Šimek P.), náj.Krejčí P.st. - Vrbka O., Vrbka J., (Janko Z.), Křikava M. (Navrátil J.), Vrbka K. (Hons V.) Rozhodčí : Kubát Zdeněk ,Mikulík Matěj .
HC Chlumec : HC SDH Treštice B
3:8 (1:1,0:4,2:3) Branky a nahrávky :Staněk Vl. (Doležal), Štolhof (Doležal), Staněk Vít (Dvořáček) - Holý (Svoboda Z.), Prášek (Diviš), Dunička (Mayer), Bláha (Mayer), Prášek (Bláha), Prášek (Diviš), Dunička , Prášek (Bláha) Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC Vitamíni Tigers Sn HC SK Urbanov
6:7 (3:0,2:3,1:3) Branky a nahrávky :Jánský (Svoboda), Tesař (Jánský), Tesař (Svoboda), Jánský (Lupač), Jánský (Tesař), Neshyba (Novák) - Kubelka M. (Zažímal), Kubelka R. (Pátek), Kubelka Martin, Pátek, Uhlíř (Hronek), Leupold L. (Zažímal), sn. Kubelka M. Rozhodčí : Lupač Luděk, Budín Ondřej .
EHAFC Mufroni : HC Hron Dačice
3:6 (1:2, 1:2, 1:2) Branky a nahrávky :Brzek M., Mazal L., Kříž R. (Liščák M.)-Procházka O.(Vomastek P.),Vomastek P. (Procházka O.), Vlček P., Šoukal J.(Beneš M.), Federsel L.(Krejča),Vondrák R. (Šoukal P.) Rozhodčí:Lupač Jan, Vuška Jiří .
HC SDH Treštice B : HC Vitamíni Tigers
4:3 (0:0,1:1,3:2) Branky a nahrávky: Mayer(Diviš),Mayer(zlatuška),Holý,Prášek(Holý) - Smetana(Adamec),Svoboda(Zejda P.),Svoboda(Smetana). Rozhodčí: Kubát Michal, Mikulík Matěj .
HC Jindřichovice : HC Chlumec
6:2 (3:0, 2:0, 1:2) Branky a nahrávky :Svoboda(Ozorak), Báňa(Svoboda),Kuba, Báňa(Svoboda), Ozorak(Báňa), Martinů(Janko)- Dvořáček(Habr), Svoboda Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Jan .
HC Bícy : HC SK Urbanov
4:0 (2:0,0:0,2:0) Branky a nahrávky :Hošek M. (Holý),Holý(Hošek R.),Hošek M.(Hošek R. ),Holý(Kára L.). Rozhodčí :Lupač Jan, Cibuzar Josef .
HC SK Urbanov : EHAFC Mufroni
15:3 (3:1, 8:1, 4:1) Branky a asistence: Leupold K. (Leupold L.), Leupold L. (Leupold K.), Leupold L. (Leupold K.), Zažímal J. (Kubelka M.), Kubelka M. (Zažímal J.), Zažímal J., Pátek M., Kubelka M. (Kotrba J.), Zažímal J., Zažímal J., Leupold L. (Šimek P.), Zažímal J. (Kubelka M.), Kotrba J. (Pátek M.), Leupold L. (Šimek P.), Zažímal J. (Kotrba J.)- Kříž P.(Liščák M.), Doležal A.,Hejda R. (Brzek M.) Rozhodčí:Uhlíř Jan, Vuška Jiří .
HC Vitamíni Tigers : HC Jindřichovice
6:5 (3:3, 2:0, 1:2) Branky a nahrávky : Adamec(Hauzar), Tesař(Jánský), Tesař, Smetana, Tesař(Lupač), Tetour(Tesař) -Ozorak(Svoboda),Ozorak(Navrátil), Janko(Hons), Ozorak, Navrátil(Svoboda) Rozhodčí:Kubát Michal, Uhlíř Jan .
EHAFC Mufroni HC SDH Treštice B
2:3 (1:0,0:2.1:1) Branky a nahrávky: Brzek, Kříž Radek - Wolfschutz (Lukšů Zdeněk), Lukšů David (Wolfschutz), Bláha. Rozhodčí:Lupač Jan, Lupač Leoš .
HC Hron Dačice : HC Bícy
11:3 (1:1, 5:1,5:1) Branky a nahrávky: Šoukal (Kubernát), Vomastek (Vlček), Vomastek (Vondrák), Krejča, Nerad (Kříž David), Hybášek (Vávra), Kubernát, Krejča, Federsel, Vomastek (Procházka), Kubernát (Kříž) - Michal Hošek, Svoboda (Nosek), Michal Hošek Rozhodčí:Kubát Zdeněk, Budín Ondřej .
HC SK URBANOV : HC HRON DAČICE
11:6 (3:1,3:3,5:2) Branky a nahrávky:Leupold L. (Leupold K.),Uhlíř,Novotný(Žažímal),Zažímal(Špaček),Šimek(Uhlíř), Zažímal(Novotný), Pátek(Zažímal), Zažímal(Poukar), Zažímal(Novotný), Kubelka(Poukar), Hronek(Šuta)-Šoukal(Hybášek),Kříž Milan(Vondrák),Kříž David(Hybášek),),Kříž D.(Čurda),Hybášek(Procházka),Vlček Rozhodčí:Lupač Luděk, Hamerník Zdeněk .
HC Chlumec : HC Uvidíme
1:11 (0:1,0:2,1:8) Branky a nahrávky : Dvořáček, (Přibyl) - Máca(Šimek), Šimek(Krejčí Petr st.),Brzek (Dvořáček), Krejčí Petr st.,Šimek, Brzek, Remeš(Šimek),Krejčí Petr st. (Krejčí Petr ml.),Dvořáček(Navrátil Martin), Navrátil Martin(Krejčí Petr ml.) Rozhodčí :Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC SDH Treštice HC Bícy
6:1 (2:0,3:1,1:0) Branky a nahrávky : Chňapek (Dunička), Prášek (Nosek),Holý (Nosek), Lukšů Zdeněk (Přibyl), Chňapek (Prášek), Holý - Kára Lukáš (Dvořák) Rozhodčí:Kubát Michal, Lupač Jan .
HC Uvidíme : HC Vitamíni Tigers
8:3 (2:0,3:2,3:1) Branky a nahrávky :Navrátil Martin (Máca ),Brzek(Polívka), Šimek (Polívka), Šimek , Štokr(Petrů), Brzek(Remeš), Remeš(Máca), Remeš(Dvořáček)-Zejda Pavel (Svoboda), Lupač(Zejda Pavel),Jánský(Zejda Pavel) Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC Jindřichovice : EHAFC Mufroni
2:4 (0:1,2:0,0:3) Branky a nahrávky : Vrbka(Křikava), Ozorak(Svoboda)-Chalupa, Hejda(Brzek),Pavlíček(Liščák),Kříž Radek (Kříž Petr) Rozhodčí: Kubát Zdeněk, Hamerník .
HC Vitamíni Tigers : HC Chlumec
7:8 po s.n. (3:0,3:2,1:5) Branky a nahrávky: Tetour (Váka), Tesař (Svoboda), Tesař (Svoboda), Tesař, Tetour, Tesař (Jánský), Tesař, (Jánský) - Dvořáček (Svoboda), Dvořáček (Pejcl), Neuvirt (Habr), Habr, Dvořáček (Bican Miloš), Staněk Vít (Neuvirt), Svoboda (Bican Miloš), Dvořáček Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Cibuzar Josef .
EHAFC Mufroni : HC Uvidíme
5:4 (2:2,2:1,1:1) Branky a nahrávky :Chalupa (Liščák), Hejda (Pavlíček), Pavlíček (Hejda), Liščák (Pavlíček), Hejda (Chalupa) - Krejčí Petr st. (Krejčí Petr.ml.), Krejčí Petr.st. , Krejčí Petr.ml. , Šimek (Petrů) Rozhodčí: Luděk Lupač, Zdeněk Hamerník .
HC SDH Treštice B : HC SK Urbanov
3:5 (0:1, 1:1, 2:3) Lukšů Zdeněk (Wolfschlutz), Chňapek (Mayer), Lukšů Zdeněk - Leupold Karel , Kubelka (Uhlíř), Špaček (Leopold Lukáš) Novotný (Pátek) Kubelka (Zažímal) Rozhodčí :Lupač Luděk, Lupač Jan .
HC Hron : SDH Treštice B
10:3 (3:2,3:0,4:1) Branky a nahrávky: Vondrák (Kubernát), Kubernát, (Šoukal), Vlček (Krejča), Vomastek (Vávra) Vomastek, Vomastek, Nerad (Vávra), Krejča (Kubernát) - Nosek (Lukšu Zdeněk), Lukšu David Rozhodčí : Kubát Michal, Lupač Jan .
HC Bícy : SDH Jindřichovice
1:8 (0:2,1:2,0:4) Branky a nahrávky : Kára Lukáš, Dvořák - Vrbka (Ozorak), Navrátil (Svoboda), Baňa, Martinů (Vrbka), Baňa (Svoboda), Baňa (Brychta), Vrbka, Vrbka Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Uhlíř Jan .
HC Chlumec : EHAFC Mufroni
5:8 (0:4, 2:2, 3:2) Branky a nahrávky: Svoboda (Bican H.), Bican M., Svoboda (Bican H.), Doležal (Habr), Svoboda (Doležal) - Liščák (Chalupa), Kříž Petr (Chalupa), Brzek , Hejda (Pavlíček), Brzek (Hejda), Kříž Radek (Kříž Petr), Pelej (Chalupa), Chalupa (Liščák) Rozhodčí :Lupač Luděk, Kubát Zdeněk .
HC Uvidíme HC Bícy
6:7 (2:2, 1:2, 3:3) Branky a nahrávky: Krejčí Petr.ml. (Máca), Remeš , Petrů, Krejčí Petr st ., Krejčí Petr.ml. (Krejčí Petr st.), Navrátil Martin (Krejčí Petr . ml.). - Novák (Holý) , Novák, Batala (Kružík), Novák (Navrátil), Čech (Kružík), Novák (Kudrna), Navrátil (Holý) Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC HRON SDH Jindřichovice
9:0 /2:0, 4:0, 3:0/ Branky a Asistence: Procházka (Vlček), Kubernát (Krejča), Kubernát (Kříž Milan), Krejča, Vávra (Nerad ), Kříž Milan (Kubernát ), Kubernát (Kříž David), Nerad (Vondrák), Vlček (Kříž David) Rozhodčí: Kubát Z., Hamerník Z. .
EHAFC Mufroni : HC Vitamíni Tigers
6:8 /3:2,1:2,2:4/ Branky a asistence: Brzek (Janák), Martinů (Liščák ), Brzek , Pavlíček (Ťápal ), Martinů, Chalupa(Martinů ), - Zejda (Jánský), Tesař (Jánský ), Jánský ( Tesař ), Smetana , Tetour (Záhumenský), Tetour (Smetana ), Tesař (Jánský), Tesař (Tetour). Rozhodčí: Kubát Z., Kubát M.
HC Bícy : HC Chlumec
10:1 /2:0 5:0 3:1/ Branky a nahrávky : Novák (Holý V.), Dvořák (Novák),Novák (Holý V.) Holý V. (Dvořák), Holý, Kružík (Dvořák), Novák (Hošek), Kalášek, Novák (Dvořák), Čech (Kalášek) - Staněk ml. (Pejcl) Rozhodčí: Kubát M., Hamerník Z.
HC SK URBANOV : HC JINDŘICHOVICE
3:0 /1:0 1:0 1:0/ Branky a nahrávky: Pátek (Novotny), Pátek (Uhlíř), Poukar Rozhodčí: Luděk Lupač, Jan Lupač
HC HRON : HC UVIDÍME
8:5 /2:2 4:1 2:2/ Branky a nahrávky : Kašpárek (Šoukal), Hybášek (Kašpárek), Čurda, Kašpárek (Hybášek), Vondrail (Federsel), Šoukal (Hybášek), Svoboda, Krejča (Čurda) - Šimek, Petr Krejčí st., Šimek, Petr Krejčí st. (Krejčí Petr ml.), Šimek Rozhodčí: Michal Kubát - Jan Lupač


Kontaktní formulář