Propozice 2018 - 2019

Propozice turnaje O pohár města Telče 2018 - 2019




Liga I.

  Z Skóre B
1. HC SDH Třeštice A 14 101:57 33
2. HC Borovná 14 91:81 26
3. Junioři SK Telč 14 91:71 24
4. DREAM TEAM Telč 15 108:85 21
5. HC Sokol Brtnice 14 76:95 19
6. HC Želejuve 15 60:138 6

Utkání:

HC Želejuve : HC Borovná
0 : 5 (Kontumace) . . Odstoupení mužstva Želevuje ze zápasu
Dream Team - HC Sokol Brtnice
9 : 6 (4 : 3, 2 : 1, 3 : 2) Tůma Z. , Cech J. , Cvek M. (Ježek M) , Kubát Z. (Cvek M.) , Kubát Z. , Kubát Z. (Němec O.) , Kubát Z. (Šindelář J.) , Martinů V. (Šindelář J.) , Němec O. - Zelený J. (Janda M.) , Toufar M. (Peš M.) , Kousal P. (Komůrka J.) , Komůrka J. (Švaříšek J.) , Komůrka J. (Švaříček J.) , Kousal P. Rozhodčí: Vuška Jiří, Uhlíř Jan. .
HC Junioři Telč : HC Želevuje
5 : 0 (Kontumace) . . .
HC Želejuze : Dream Team
5:14 (1:6, 2:3, 2:5) Cvak M. (Vrbka Mich.), Říha R. (Berka J.), Ondráček M. (Vranka P.), Dostál J. (Říha R.), Vranka P. (Ondráček M.) : Toman L. (Ježek M.), Tůma Z. (Cvek M.), Němec O. (Šindelář J.), Martinů V. (Cvek M.), Kubát Z. (Šindelář J.), Tůma Z. (Cvek M.), Cvek M. (Kubát Z.), Kubát Z. (Němec O.), Němec O. (Kubát Z.), Kubát Z., Tůma Z. (Cvek M.), Jindra Z. (Ježek M.), Cech J. (Šindelář J.), Němec O. (Jindra Z.) Rozhodčí: Mejzlík Lukáš, Vuška Jiří. .
HC Třěštice "A" : SK Telč "B"
6:5 (2:0, 1:3, 2:2) Cech J. (Ohnsorg R.), Nerad L. (Cech J.), Nerad L. (Cech J.), Václavek P. (Horák M.), Potěšil K. (Horák M.) : Martinů V. (Tušer M.), Martinů V., Hejl L., Šindler B. (Tušer M.), Šindler B. Rozhodčí: Vuška Jiří, Jan Uhlíř. .
Dream Team : HC Třeštice A
8:6 (0:3, 5:1, 3:2) Taras R. (Němec O.) , Cech J. (Taras R.) , Němec O. (Kubát Z.) , Taras R. , Němec O. (Kubát Z.) , Němec O. (Šindelář J.) , Prokeš P. (Kubát Z.) , Toman L. (Cech J.) - Horák M. , Cech J. (Bláha Z.) , Václavek P. , Potěšil K. (Kodys M.) , Cech J. (Václavek P.) , Cech J. Rozhodčí : Kubát Michal,Vuška Jiří. V čase 31:17 vyloučen hráč Dream Team č.16 (Hauzar Lukáš) Trestem ve hře (TH 25 min.) za naznačení střely pukem s úmyslem trefit rozhodčího.
Junioři SK Telč : HC Borovná
10:3 (5:1, 3:1, 2:1). Mareček M. (Tušer M.) , Bína J. , Tušer M. (Chvátal P.) , Bína J. (Hejl L.) , Chvátal P. , Bína J. , Foitl M. , Hejl L. (Foitl M.) , Bína J. , Foitl M. (Chvátal P.) - Tetour V. (Šalanda P.) , Šalanda J. (Šalanda T.) , Špinar Z. (Šalanda T.). Rozhodčí : Hamerník Zdeněk,Uhlíř Jan. .
HC Želejuve : HC Sokol Brtnice
5 : 0 (Kontumace) . . .
HC Borovná : Dream Team
6:5 (2:1, 1:4, 3:0.). Šalanda T. , Pekárek T. (Šalanda J.) , Šalanda T. (Šalanda P.) , Šalanda J. (Šalanda T.) , Špinar Z. (Peltán L.) , Šalanda J. (Šalanda T.) - Kubát Z. (Martinů V.) , Šindelář J. (Ježek M.) , sl. Martinů Zuzana (Kubát Z.) , Kubát Z. (Toman L.) , Kubát Z. (Martinů V.). Rozhodčí : Kubát Michal,Hamerník Zdeněk. .
Dream Team : Junioři SK Telč
6:7 (3:0, 1:3, 2:4) Ježek M. (Jindra Z.), Cech J. (Tůma Z.), Jindra Z.(Ježek M.), Bartušek J., Ježek M. (Jindra Z.), Ježek M. (Jindra Z.) : Mareček M.(Šterba J.), Foitl M.(Hejl L.), Havlík J.(Doležal J.), Havlík J.( Bína J.), Doležal J.(Nosek M.), Foitl M.(Hejl L.), Mareček M.(Tušer M.) Rozhodčí : Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC Sokol Brtnice : HC Třeštice "A"
3:6 (2:2, 0:0, 1:4) Pisk P. (Marek R.), Pisk P. (Marek R.), Peš M. (Kousal P.) : Cech J. (Ohnsorg R.), Potěšil K. (Cech J.), Bláha Z. (Ohnsorg R.), Cech J. (Koreš Z.), Potěšil K. (Nerad L.), Ohnsorg R. (Cech J.) rozhodčí: Lupač Leoš, Kubát Michal. .
HC Třeštice A : HC Želejuve
10:4 (3:2,1:1, 6:1.). Cech J. (Horák M.) , Cech J. (Potěšil K.) , Cech J. (Pospíchal Z.) , Bláha Z. (Koreš Z.) , Cech J. (Ohnsorg R.) , Potěšil K. (Růžička L.) , Pospíchal Z. (Horák M.) , Cech J. (Bláha Z.) , Potěšil K. (Poledna Z. ml.) , Cech J. (Gregor J.) -- Ondráček M, (Říha R.) , Říha R. (Ondráček M.) , Ondráček M. (Říha R.) , Říha R. (Ondráček M.). Rozhodčí: Kubát Michal,Vuška Jiří. .
HC Borovná : HC Sokol Brtnice
6:8 (1:2, 2:4, 3:2.) Šalanda J. (Šalanda T.) , Šalanda P. (Vaněk D.) , Špinar Z. (Novák D.) , Špinar Z. (Šalanda T.) , Šalanda J. (Pavlíček D.) , Šalanda J. , - Kousal P. (Švaříček J.) , Kousal P. (Švaříček J.) , Zelený Jan (Sedlák J.) , Kousal P. (Švaříček J.) , Mareček J. ( Rozhodčí : Lupač Luděk , Lupač Leoš. .
SK Telč "B" : HC Sokol Brtnice
3:5 (1:2, 2:1, 0:2) Jirků D. (Chvátal P.), Martinů V. (Mareček M.), Martinů V. : Pisk J. (Švaříček J.), Sedlák J. (Mareček J.), Doležal T. (Sedlák J.), Švaříček J. (Pisk J.), Pisk J. Rozhodčí : Hamerník Zdeněk, Vuška Jiří. .
HC Třeštice "A": HC Borovná
7:5 (4:3, 3:0, 0:2) Cech J. (Potěšil K.), Gregor J. (Poledna Z. ml.), Cech J. (Ohnsorg R.), Cech J. Ohnsorg R.), Cech J. (Koreš Z.), Koreš Z. (Ohnsorg R.), Potěšil K. (Ohnsorg R.) : Šalanda T. (Špinar Z.), Novák D. (Zadražil J.), Špinar Z. (Šalanda J.), Zadražil J. (Šalanda T.), Šalanda T. (Špinar Z.) Rozhodčí: Lupač Luděk, Kubát Michal. .
HC Želejuve : SK Telč "B"
5:11 (1:6, 3:2, 1:3) Berka J. (Ondráček M.), Berka J. (Ondráček M.), Berka J. (Vranka P.),Ondráček M. (Vranka P.), Ondráček M., Říha R. : Kotrba J. (Bína J.), Tušer M. (Štěrba J.), Foitl M. (Tušer M.), Štěrba J. (Tušer M.), Štěrba J. (Tušer M.), Hejl L. (Bína J.), Hejl L., Tušer M., Foitl M. (Tušer M.), Hejl L., Pokorný P. ROzhodčí: Uhlíř Jan, Uhlíř Aleš. .
HC Sokol Brtnice : Dream Team
4:3 (1:0, 1:2, 2:1) Kousal P. (Doležal T.), Sibera T. (Kousal P.), Mareček J., Mareček J. (Zelený Jiří) : Cech J. (Prokeš P.), Kubát Z. (Ježek M.), Kubát Z. (Prokeš P.). Rozhodčí : Lupač Luděk,Kubát Michal. .
Junioři SK Telč : Hc Třeštice A
3 : 8 (1 : 2 , 1 : 2 , 1 : 4) Foitl M.(Chvátal P.) , Nosek M. , Martinů V.(Foitl M.) - Poledna Z.(Ohnsorg R.) , Koreš Z. , Bláha Z.(Ohnsorg R.) , Cech J.(Nerad L.) , Bláha Z.(Ohnsorg R.) , Bláha Z.(Růžička L.) , Beran S.(Ohnsorg R.) , Kodys M. Rozhodčí : Uhlíř Aleš, Uhlíř Jan .
Dream Team : Hc Želejuve
3 : 6 (1 : 0 , 2 : 3 , 0 : 3) Jindra Z.(Ježek M.) , Tůma Z.(Ježek M.) , Toman L.(Prokeš P.) - Forman J.(Ondráček M.) , Vranka P.(Vrbka M.) , Forman J.(Cvak M.) , Ondráček M.(Vranka P.) , Vrbka M.(Vranka P.) , Ondráček M.(Vrbka M.) Rozhodčí: Michal Kubát, Vuška Jiří .
HC Borovná : SK Telč "B"
5:6n (2:1, 2:2, 1:2, 0:1) Špinar Z. (Šalanda J.), Šalanda T. (Pavlíček D.), Šalanda T., Šalanda T. (Špinar Z.), Šalanda T. (Šalanda J.) : Havlík J. (Pokorný P.), Bína J. (Pokorný P.), Bína J., Chvátal P. (Bína J.), Bína J. (Chvátal P.), Štěrba J. Rozhodčí : Kubát Michal, Lupač Luděk .
HC Sokol Brtnice : SK Telč "B"
4:1 (2:1, 1:0, 1:0) Zelený J. (Mareček T.), Peš M. (Švaříček J.), Švaříček J. (Pisk P.), Švaříček J. (Mareček J.) : Martinů V. (Nosek M.) Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Vuška Jíří .
HC Třeštice A - Dream Team
7 : 4 (3 :0 , 2 : 3 , 2 : 1) Bláha Z. (Horák M.) , Nerad L. (Pospichal Z.) , Poledna V. , Cech Jaroslav (Bláha Z.) , Ohnsorg R. (Beran S.) , Cech Jaroslav (Bláha Z.) , Beran S. (Cech Jaroslav) - Prokeš P. (Cech Jiří) , Tůma Z. (Kabát Z.) , Tůma Z. , Kabát Z. (Prokeš P.) Rozhodčí : Vuška Jiří , Uhlíř Jan .
HC Želejuve : HC Třeštice "A"
0 : 5 (Kontumace) . Rozhodčí : Kubát Michal, Kubát Zdeněk. Kontumačně ukončen zápas ve prospěch HC Třeštice "A" z důvodu nevhodného chování funkcionáře teamu HC Želejuve vůči rozhodčím.
HC Želejuve : HC Borovná
7:11 (1:2, 5:4, 1:5) Říha J., Říha J. (Ondráček M.), Vranka P. (Ondráček P.), Berka J. (Malík M.), Ondráček M. (Říha J.), Ondráček M. (Malík M.), Ondráček P. (Vranka P.) : Šalanda J. (Peltán L.), Šalanda T. (Šalanda J.), Novák D. (Kadlec J.), Šalanda T. (Říha J.), Peltán L. (Šalanda T.), Šalanda T., Novák D. (Štěpán D.), Novák D. (Štěpán D.), Štěpán D. (Novák D.), Novák D. (Štěpán D.), Kameník M. (Novák D.) Rorhodčí : Lupač Leoš, Kubát Zdeněk .
HC SDH Třeštice A : HC Sokol Brtnice
5 : 0 (Kontumace) . . .
HC Dream Team : HC Borovná
2 : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2) Šindelář J. , Prokeš P. (Ježek M.) - Peltán L. (Šalanda T.) , Šalanda T. (Šalanda J.) , Špinar Z. (Šalanda J.) , Šalanda T. (Špinar Z.) Rozhodčí : Kubát Michal, Uhlíř Aleš. .
HC Sokol Brtnice : HC Borovná
3 : 6 (1:3, 2:3, 0:0) Marek R. (Komurka T.) , Peš M. , Zelený Jos. (Peš M.) , -- Šalanda T. , Šalanda J. (Šalanda T.) , Pavlíček D. (Štěpán D.) , Šalanda T. (Šalanda P.) , Špinar Z. (Šalanda P.) , Šalanda J. (Špinar Z.) Rozhodčí : Lupač Luděk, Kubát Michal. .
HC Junioři : HC Dream Team
8 : 4 (2:1, 3:2, 3:1) . Jirků D. (Havlík J.) , Jirků D. (Tušer M.) , Chvátal P. (Štěrba J.) , Bína J. (Štěrba J.) , Bína J. , Tušer M. (Jirků D.) , Mareček M. (Jirků D.) , Bína J. (Chvátal P.) -- Martinů V. (Kubát Z.) , Hauzar L. (Šindelář J.) , Hauzar L. (Toman L.) , Tůma Z. (Prokeš P.). Rozhodčí : Kubát Michal, Hamerník Zdeněk. .
HC Želejuve : HC Sokol Brtnice
10 : 11 ( 2:1, 5:3, 3:7 ) Berka J. (Ondráček M.) , Růžička R. (Chvátal Š.) , Berka J. (Ondráček M.) , Malík M. (Ondráček M.) , Berka J. (Říha R.) , Ondráček M. , Říha R. (Berka J.) , Říha R. (Ondráček M.) , Ondráček M. (Malík M.) , Ondráček M. (Berka J.) -- Toufar M. (Sibera T.) , Toufar M. (Sedlák J.) , Kousal P. , Zelený Jan , Kousal P. (Marek R.) , Kousal P. (Zelený Ji.) , Marek R. (Zelený Jos.) , Sibera T. , Zelený Jan (Marek R.) , Kousal P. (Peš M.) , Kousal P. (Zelený Jan) Rozhodčí : Uhlíř Aleš, Bína Jan. .
HC Borovná : HC Třeštice "A"
9:8 (3:1, 3:3, 2:4,1:0) po SN Šalanda T., Špinar Z. (Kameník M.), Šalanda J. (Špinar Z.), Peltán L., Špinar Z. (Pavlíček D.), Šalanda T. (Špinar Z.), Špinar Z. (Šalanda T.), Novák D. (Tetour V.), Šalanda T. : Poledna V. (Bláha Z.), Horák M. (Potěšil K.), Beran S. (Bláha Z.), Poledna Z. ml. (Pospíchal Z.), Cech J. (Bláha Z.), Beran S. (Bláha Z.), Horák M., Beran S. (Potěšil K.) Rorhodčí: Kubát Michal, Vuška Jíří .
SK Junioři Telč : HC Želejuve
15 : 3 (3:2, 5:1, 7:0) Hejl L. , Hejl L. (Doležal J.) , Bína J. (Hejl L.) , Martinů V. (Chromý L.) , Chvátal P. (Štěrba J.) , Bína J. (Havlík T.) , Štěrba J. (Foitl M.) , Hejl L. (Bína J.), Hejl L. (Chromý L.) , Štěrba J. (Foitl M.) , Hejl L. (Bína J.) , Chvátal P. (Štěrba J.) , Tušer M. (Hejl L.) , Martinů V. (Chromý L.) , Bína J. , -- Vranka P. (Ondráček M.) , Říha R. , Ondráček M. Rozhodčí : Vuška Jiří, Hamerník Zdeněk. Forman Jiří ( HC Želejuve) trest OK
Dream Team : HC Sokol Brtnice
14 : 5 (4:0, 7:1, 3:4) Tůma Z. (Prokeš P.) , Němec O. (Ježek M.) , Cech J. , Ježek M. (Jindra Z.) , Ježek M. (Němec R.) , Jindra Z. (Němec O.) , Němec R. (Němec O.) , Kutreiber P. (Cvek M.) , Prokeš P. (Tůma Z.) , Němec R. (Němec O.) , Cvek M. (Toman L.) , Cech J. (Bartušek J.) , Cech J. (Tůma Z.) , Jindra Z. -- Toufar M. (Peš M.) , Sibera T. (Mareček J.) , Marek R. (Mareček J.) , Toufar M. (Sedlák J.) , Peš M. (Sibera T.) Rozhodčí : Kubát Michal, Uhlíř Jan Němec Roman ( Dream Team) - trest OK
HC Želejuve : Dream Team
2 : 15 (1:3, 1:7, 0:5 ) Vranka P. , Ondráček M. (Vranka P.) -- Kubát Z. , Hauzar L. (Tůma Z.) , Ježek M. (Martinů Z.) , Cvek M. (Kubát Z.) , Jindra Z. (Martinů Z.) , Němec O. (Kubát Z.) , Šindelář J. (Ježek M.) , Cech J. (Jindra Z.) , Ježek M. (Tůma Z.) , Cvek M. (Kubát Z.) , Němec O. , Tůma Z. (Toman L.) , Šindelář J. (Jindra Z.) , Kubát Z. (Martinů Z.) , Cvek M. (Kubát Z.) Rozhodčí : Lupač Luděk, Lupač Leoš .
Hc Sokol Brtnice : Hc Želejuve
13 : 9 ( 1 : 2 , 6 : 2 , 6 : 5) Peš M. , Švaříček J.(Marek R.) , Marek R.(Švaříček J.) , Švaříček J.(Doležal Z.) , Švaříček J.(Doležal T.) , Marek R. , Marek R.(Mareček T.) , Švaříček J.(Doležal T.) , Doležal T.(Mareček T.) , Švaříček J.(Mareček T.) , Mareček T.(Peš M.) , Švaříček J.(Mareček T.) , Švaříček J. - Vranka P.(Růžička R.) , Ondráček M.(Cvak M.) , Říha M.(Vrbka M.) , Vranka P.(Kašík M.) , Vranka P.(Kašík M.) , Kašík M , Vranka P.(Kašík M.) , Vranka P.(Říha R.) , Říha R.(Vrbka M.) Rozhodčí : Michal Kubát, Uhlíř Aleš .
HC Třeštice A : Junioři SK Telč
7:4 (2:0,3:1,2:3) Beran S. (Cech J.) , Poledna V. (Pospíchal Z.) , Kodys M. (Cech J.) , Cech J. (Horák M.) , Beran S. (Kodys M.) , Pospíchal Z. , Beran S. -- Pokorný P. (Hejl L.) , CHvátal P. (Štěrba J.) , Fojtl M. , Havlík T. Rozhodčí: Lupač Luděk , Vuška Jiří .
HC Junioři Telč : HC Borovná
8:5 (2:0, 5:2, 1:3) Hejl L. (Pokorný P.), Chvátal P. (Foitl M), Pokorný P. (Havlík J.), Štěrba J. (Foitl M.), Havlík J. (Štěrba J.), Štěrba J. (Havlík J.), Prokeš P., Pokorný P. (Hejl L.) : Špinar Z. (Šalanda J.), Zlatuška D. (Šalanda J.), Novák D. (Říha J.), Šalanda P., Tetour V. (Pavlíček D.) Rozhodčí: Hamerník Jan, Kubát Zdeněk V čase 28:03 vyloučen hráč domácích (SK Telč "B") s číslem 5 (Petr Pokorný) na 10 minut (OT) za zpochybnění výroku rozhodčího.
HC Dream Team Telč : HC SDH Treštice A
5:4 (1:1,2:2,2:1) Branky a nahrávky : Tůma Z. (Ježek M.) , Toman L. (Cech Ji.) , Hauzar L. (Tůma Z.) , Kubát Z. (Vodička D.) , Kubát Z. (Cech Ji.) - Koreš Z. (Beran S.) , Potěšil K. (Koreš Z.) , Cech Ja. (Horák M.) , Potěšil K. Rozhodčí : Kubát Michal, Vuška Jiří .
HC Sokol Brtnice : HC SDH Treštice A
6:9 (3:4,0:1,3:4) Branky a nahrávky :Marek R. , Švaříček J. , Kousal P. (Švaříček J.) , Zelený Ji. (Sedlák J.) , Komůrka J. (Sibera T.) , Kousal P. (Švaříček J.) - Horák M. (Koreš Z.) , Horák M. (Potěšil K.) , Koreš Z. (Poledna V.) , Cech J. (Potěšil K.) , Nerad L. (Cech J.) , Cech J. (Beran S.) , Cech J. (Koreš Z.) , Cech J. (Beran S.) , Cech J. (Beran S.) Rozhodčí: Lupač Leoš, Bína Jan .
HC Borovná : HC Dream Team Telč
10 : 6 (3:2,5:2,2:2) Branky a nahrávky : Kameník M. (Tetour V.) , Šalanda P. (Šalanda T.) , Zlatuška D. (Pavlíček D.) , Šalanda T. (Šalanda J.) , Tetour V.(Zlatuška D.) , Novák D. (Kadlec J.) , Šalanda J. (Špinar Z.) , Kameník M. (Zlatuška D.) , Peltán L. (Šalanda T.) , Špinar Z. (Šalanda T.) - Ježek M. , Tůma Z. (Cvek M.) , Kubát Z. (Jindra Z.) , Tůma Z. (Hauzar L.) , Kutreiber P. (Šindelář J.) , Cech J. (Kubát Z.) Rozhodčí : Kubát Michal, Lupač Luděk .
HC SDH Treštice A : HC Želejuve
13:4 (2:0,3:3,8:1) Branky a nahrávky : Bláha Z. (Cech J.) , Beran S. (Poledna V.) , Horák M. (Bláha Z.) , Potěšil K. (Nerad L.) , Bláha Z. (Růžička L.) , Poledna V. (Beran S.) , Beran S. (Poledna V.) , Gregor J. (Beran S.) , Václavek P. (Holý L.) , Cech J. (Koreš Z.) , Nerad L. (Potěšil K.) , Horák M. (Václavek P.) , Bláha Z. (Cech J.) - Ondráček M. (Ondráček P.) , Berka J. , Vranka P. (Ondráček M.) , Ondráček M. (Vranka P.). Rozhodčí : Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC Dream Team : HC Junioři Telč
10:5 (0:1,4:1,6:3) Branky a nahrávky : Tůma Z. (Bartůšek J.), Cech J. (Ježek M.), Hauzar L. (Kutreiber P.), Tůma Z. (Kubát Z.), Kubát Z. (Ježek M.), Tůma Z. (Kubát Z.), Hauzar L. (Kubát Z.), Hauzar L. (Cech J.), Cech J. (Hauzar L.), Němec O. (Kubát Z.) - Chvátal P. (Štěrba J.), Foitl M. (Martinů V.), Chvátal P. (Doležal J.), Prokeš P., Havlík J. (Bína J.) Rozhodčí : Kubát Michal, Vuška Jiří .
HC Borovná : HC Sokol Brtnice
9:8 po SN (3:3,1:4,4:1) Branky a nahrávky : Šalanda T., Novák D., Novák D., Šalanda T. (Špinar Z.), Novák D. (Šalanda P.), Šalanda T., (Špinar Z.), Šalanda T. (Špinar Z.), Peltán , Šalanda P. sn. L- Kousal (Peš), Peš, Zelený Jiří (Sibera), Zelený Jan (Peš), Zelený Jiří (Sibera), Kousal (Zelený Jan), Kousal (Zelený Jiří), Sibera (Kousal) Rozhodčí : Hamerník Zdeněk, Vuška Jiří .
HC Borovná - HC Želejuve
7 : 3 (0 : 1 , 2 : 1 , 5 : 1) Šalanda J. (Říha J.) , Novák D. (Šalanda T.) , Pavlíček D. (Šalanda J.) , Šalanda J. (Šalanda T.) , Šalanda J. (Šalanda P.) , Špinar Z. (Šalanda J.) , Špinar Z. (Šalanda J.) - Cvak M. (Berka J.) , Říha R. (Berka J.) , Říha R. (Berka J.) Rozhodčí : Lupač Luděk , Vuška Jiří .


Liga II.

  Z Skóre B
1. HC Třešť 14 103:68 34
2. HC Dlouhá Brtnice 14 144:79 32
3. HB Motáci Třebětice 12 89:51 25
4. HC Lukas Stará Říše 12 74:44 25
5. HC Hříšice 14 64:87 20
6. HC Červený Hrádek 14 57:107 11
7. HC Dačice 14 56:90 9
8. HC Krahulčí 14 55:120 6

Utkání:

HC Dačice : HC Dlouhá Brtnice
6:14 (1:5, 0:5, 5:4) Hejda J. , Krebs R. ml. , Krebs R. ml. ( Dvořák P.) , Bártů Z. , Dvořák P. , Hejda J. (Pecha J.) - Šána J. (Vlček D.) , Vlček D. (Urbánek Z.) , Šána J. (Vlček D.) , Suchý L. (Šána J.) , Klímek A. (Burda A.) , Suchý L (Šána J.) , Burda A. (Lupač J.) , Lupač J. , Lupač J. (Růžička J.) , Kříž M. (Lisý J.) , Šána J. (Lupač J.) , Kříž M. (Lupač J.) , Klímek A. (Růžička J.) , Šána J. (Lisý J.). Rozhodčí: Kubát Michal,Lupač Leoš. .
HC Třešť : HC Krahulčí
5:0 Z důvodu nedostatečného počtu hráčů hostů (HC Krahulčí) zápas kontumačně ukončen 5:0 ve prospěch domácích (HC Třešť) Rozhodčí: Zdeněk Hamerník, Jan Uhlíř. .
HC Hříšice : HC Červený Hrádek
6:4 (3:0, 1:2, 2:2). Stejskal J. (Leitkep V.) , Zamazal R. (Šteflíček O.), Beseda J. ( Leitkep V.) , Neuvirt L. (Beseda J.) , Beseda R. (Stejskal J.) , Šteflíček O. (Zamazal R.) - Štěpán Dan. , Štěpán Dan. (Novák J.) , Štěpán Dan. (Novák J.) , Štěpán Dan. (Novák J.). Rozhodčí : Hamerník Zdeněk,Mikulík Matěj. .
HC Červený Hrádek - HC Třešť
6 : 5 SN (3 : 2 , 1 : 2 , 1 : 1 , náj. 1 : 0) Štěpán D. (Novák J.) , Štěpán P. , Štěpán D. (Novák J.) , Štěpán D. (Novák B.) Kasáček P. , náj. Štěpán D. - Hink J. (Bartoška P.) , Bartoška P. ,(Janák J.) , Beseda P. , Bartušek R. (Bartušek L.) , Tůma A. (Bartoška P.) Rozhodčí: Lupač Jan, Lupač Luděk. .
HC Dlouhá Brtnice : HC LUKAS Stará Říše
7:3 (2:2, 2:1, 3:0) Růžička J.(Vlček D.), Semrád J.(Pokorný V.), Kříž M.(Slabý J.), Suchý L.(Růžička J.), Urbánek Z.(Šána J.), Slabý J.(Klímek A.) Růžička J.(Kříž M.) - Blecha M.(Kacetl J.), Popelář L.(Volfšic J.), Popelář L.(Pivoňka P.) Rozhodčí: Hamerník Zdeněk, Vuška Jiří. .
HC Krahulčí : HC Dačice
7:6 (3:2, 3:4, 1:0) Beran F.(Daněk M.), Tománek T.(Daněk M.), Tománek P.(Beran F.), Smejkal L.(Maryška P.), Daněk M.(Tománek T.), Tománek T.(Tománek P.), Maryška L.(Beran F.) - Cvek M.(Beníček O.), Beníček O.(Bartoň J.), Cvek M.(Beníček O.), Hejda J.(Svoboda J.), Černoch R.(Pecha J.), Cvek M.(Beníček O.) Rozhodčí: Kubát Zdeněk, Cibuzar Josef. .
HB Motáci Třebětice - HC Hříšice
6 : 2 (0 : 0 , 2 : 1 , 4 : 1) Kelbler M. (Chvátal J.) , Kříž M. (Chvátal J.) , Bastl J. (Plachý K.) , Švarc P. (Bastl P.) , Kříž M. (Chvátal J.) , Švarc P. ( Bastl P.) - Leitkep J. (Beseda R.) , Škoda Z. ml. (Leitkep M.) Rozhodčí : Lupač Jan , Lupač Luděk .
HB Motáci Třebětice : HC Dlouhá Brtnice
7:8 SN (3:2, 0:1, 4:4, náj. 0:1). Bastl P. (Bastl J.) , Švarc P. (Zejda V.) , Krejčí J. (Kříž M.) , Kříž M. (Zejda V.) , Chvátal J. (Zejda V.) , Kříž M. (Kelbler M.) , Bastl P. (Plachý K.) - Šána J. (Slabý J.) , Suchý L. , Šána J. (Slabý J.) , Slabý J. (Suchý L.) , Růžička J. (Lisý J.) , Lupač J. (Růžička J.) , Šána J. (Slabý J.) , náj.-Suchý L. Rozhodčí : Hamerník Zdeněk,Kubát Zdeněk. .
HC Lukas Stará Říše : HC Krahulčí
5:0 (3:0, 0:0, 2:0) Štěpnička J., Popelář L.(Volfšic J.), Blecha M.(Kacetl J.), Kret Z.(Novák P.), Kret Z.(Novák P.) Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Jan. .
HC Dačice : HC Červený Hrádek
4:5 (2:2, 1:0, 1:3) Beníček P., Pecha J.(Černoch R.), Cvek M.(Němec F.), Hejda J.(Pecha J.) - Štěpán D., Hajdík D. (Kříž B.), Štěpán D.(Novák J.), Štěpán D.(Novák J.), Novák M.(Novák J.) Rozhodčí: Lupač Luděk, Hamerník Zdeněk. .
HC Hříšice : HC Třešť
1:6 (0:2, 0:1, 1:3) Zamazal R.(Beseda R.) - Janák J.(Pešta J.), Nosek I.(Rod L.), Lovětínský D.(Nosek I.), Nosek I.(Rod L.), Nosek I., Rod L.(Bartoška P.) Rozhodčí : ubát Zdeněk, Cibuzar Josef. .
HC Třešť : HC Dačice
3:2 (1:1, 0:1, 2:0.). Lovětínský M. , Rod L. (Lovětínský D.) , Lovětínský M. (Bartušek L.) - Pecha J. (Němec F.) , Svoboda J. (Skála M.) Rozhodčí : Hamerník Zdeněk,Lupač Jan. .
HC Červený Hrádek : HC Lukas Stará Říše
3:5 (1:1, 1:2, 1:2) Fabeš Z. (Pospíchal T.), Novák M., Novák J. (Štěpán D.) : Jahoda P., Novák P., Mátl P. (Barták M.), Štěpnička J. (Popelář L. ), Kret Z. Rozhodčí: Vuška Jiří, Uhlíř Jan. .
HC Dlouhá Brtnice : HC Hříšice
11:3 (3:1, 3:1, 5:1) Lupač J. (Růžička J.), Slabý J. (Urbánek Z.), Lupač J. (Semrád J.), Burda A. (Růžička J.), Lupač J. (Růžička J.), Klímek A. (Lupač J.), Slabý J. (Šáňa J.), Růžička J. (Lupač J.), Slabý J., Růžička J. (Suchý LK.), Urbánek Z. (Suchý L.) : Hofbauer M. (Leitkep V.), Leitkep Mich., Hofbauer M. (Škoda Z. st.) rozhodčí : Uhlíř Jan, Kubát Michal. .
HC Kocanda : HB Motáci Třebětice
4:10 (3:1, 1:2, 0:7) Mareček P. (Tománek P.) , Tománek P. (Tománek T.) , Daněk M. (Tománek P.) , Daněk M. (Tománek P.) -- Zejda V. , Vávrů R. (Chvátal J.) , Vávrů R. (Nehyba R.) , Kříž M. , Švarc P. (Bastl P.) , Vávrů R. (Chvátal J.) , Plachý K. (Švarc P.) , Vávrů R. (Chvátal J.) , Chvátal J. (Švarc P.) , Švarc P. (Bastl P.). Rozhodčí : Hamerník Zdeněk, Lupač Jan. .
HC Dlouhá Brtnice - HC Krahulčí
16 : 2 ( 6 : 0 , 5 : 0 , 5 : 2 ) Lupač J. (Vlček D.) , Růžička J. (Vlček D.) , Šána J. (Urbánek Z.) , Lupač L. (Růžička J.) , Suchý L. (Urbánek Z.) , Kubík P. (Klímek A.) , Růžička J. (Lupač J.) , Růžička J. (Lupač J.) , Šána J. (Urbánek Z.) , Vlček D. (Lupač J.) , Kubík p. , Šána J. (Urbánek Z.) , Šána J. , Vlček D. , Lisý J. (Burda A.) , Urbánek Z. (Šána J.) - Andrle V. , Andrle V. (Maryška L.) Rozhodčí : Uhlíř Jan , Hamerník Zdeněk .
HB Motáci Třebětice : HC Červený Hrádek
8:2 (1:1, 2:1, 5:0.) Zejda V. (Švarc P.) , Zejda V. , Bastl P. , Bastl P. (Nehyba R.) , Vávrů R. (Jánský R.) , Švarc P. (Plachý K.) , Jánský R. (Nehyba R.) , Nehyba R. (Zejda V.) -- Novák B. (Štěpán D.) , Štěpnička L. (Vlček Z.). Rozhodčí : Lupač Leoš,Lupač Jan. .
HC Lukas Stará Říše : HC Třešť
6:2 (0:1, 3:0, 3:1) Novák P. (Kret Z.) , Štěpnička J. (Kret V.) , Novák P. (Kret Z.) , Kret Z. (Jahoda P.) , Volfšic J. , Popelář L. (Jahoda P.) -- Lovětínský D. (Růžička Z.) , Lovětínský D. Rozhodčí : Hamerník Zdeněk,Vuška Jiří. .
HC Krahulčí : HC Hříšice
4:8 (4:2, 0:2, 0:4) Daněk M. (Kaláb Z.), Daněk M., Daněk M., Daněk M. (Čeloud R.) : Šteflíček O., Leitkep V., Neuvirt T. (Urbanec L.), Hofbauer M. (Šteflíček O.), Leitkep J. (Leitkep Mich.), Urbanec L. (Leitkep V.), Leitkep V., Leitkep V. (Leitkep Mich.) Rozhodčí: Uhlíř Jan, Vuška Jiří. .
HC Červený Hrádek : HC Dlouhá Brtnice
4 : 15 (1:7, 2:3, 1:5) Svoboda M.(Vlček Z.) , Štěpán D.(Štěpnička L.) , Trojan J.(Štěpán D.) , Štěpnička L. - Urbánek Z.(Novák T.) , Semrád J.(Hanzal M.) , Slabý J. , Suchý L. , Urbánek Z.(Šána J.) , Semrád J.(Slabý J.) , Urbánek Z.(Růžička J.) , Slabý J.(Vlček D.) , Lupač J.(Suchý L.) , Suchý L. , Suchý L.(Slabý J.) , Slabý J.(Urbánek Z.) , Šána J.(Svoboda M.) , Suchý L.(Slabý J.) , Lupač J.(Slabý J.) Rozhodčí: Jiří Vuška, Mikulík Matěj .
HC Dačice : HC Hříšice
9:5 (5:2, 3:1, 1:2). Beníček O. (Cvek M.) , Cvek M. (Dvořák P.) , Svoboda J. (Beníček O.) , Beníček O. (Skála M.) , Skála M. (Pospíšil J.) , Cvek M. (Skála M.) , Skála M. (Beníček O.) , Černoch R. (Svoboda J.) , Černoch R. (Hejda J.) : Neuvirt T. (Urbanec L.) , Škoda Z. st. (Leitkep J.) , Škoda Z. ml. , Škoda Z. ml. (Beseda R.) , Škoda Z. st. (Neuvirt T.). Rozhodčí : Kubát Michal,Lupač Jan. .
HC Třešť : HB Motáci Třebětice
8 : 4 (5 : 1 , 2 : 1 , 1 : 2) Beseda P. , Lovětínský M.(Bartušek S.) , Bartoška P.(Lovětínský D.) , Lovětínský M. , Rod L.(Lovětínský M.) , Lovětínský D.(Lovětínský M.) , Lovětínský M.(Rod L.) , Lovětínský M.(Lovětínský D.) - Jánský R.(Švarc P.) , Bastl P.(Plachý K.) , Švarc P.(Kelbler M.) , Kříž M.(Chvátal J.) Rozhodčí: Leoš Lupač, Vuška Jiří .
HC Krahulčí - HC Lukas Stará Říše
3 : 9 ( 2 : 4 , 1 : 4 , 0 : 1 ) Daněk M , Smejkal L. (Mareček P) , Kučera L. (Smejkal L.) - Kacetl J. (Jahoda J.) , Blecha M. (Popelář L.) , Blecha M. (Štěpnička J.) , Novotný K. , Blecha M. (Popelář L) , Tománek P. (Blecha M.) , Popelář L. , Kacetl J. (Kret F.) , Kret F. (Štěpnička J) Rozhodčí : Hamerník Zdeněk , Uhlíř Jan .
HC Dlouhá Brtnice : HC Červený Hrádek
13:7 (4:0, 3:3, 6:4) Urbánek Z., Semrád J. (Vlček D.), Suchý L. (Růžička J.), Vlček D. (Kubík P.), Růžička J. (Šáňa J.), Vlček D. (Slabý J.), Vlček D. (Slabý J.), Růžička J. (Šáňa J.), Vlček D. (Slabý J.), Vlček D. (Urbánek Z.), Urbánek Z. (Vlček D.), Hanzal M. (Kříž M.), Suchý L. (Šáňa J.) : Štěpnička L. (Svoboda M.), Hajdík D. (Trojan J.), Trojan J., Štěpán D. (Novák B.), Štěpnička L. (Novák B.), Fabeš Z. (Novák B.), Štěpnička L. (Novák B.) Rozhodčí : Lupač Jan, Lupač Luděk .
Hc Dačice : Hc Lukas Stará Říše
1 : 5 (0 : 2 , 0 : 1 , 1 : 2) Beníček O.(Dvořák P.) - Kacetl V. , Novák P.(Volfšic J.) , Štěpnička J.(Popelář L.) , Novotný K.(Novák P.) , Novotný K.(Müller D.) Rozhodčí : Leoš Lupač, Lupač Luděk .
HC Kocanda Krahulčí : HC Červený Hrádek
12 : 4 (2:1, 7:1, 3:2) Beran F. (Maryška L.), Tománek P., Beran F. (Mareček P.), Tománek P. (Tománek T.), Čeloud R. (Beran F.), Beran F. (Čeloud R.), Tománek T. (Čeloud R.), Čeloud R. (Smejkal L.), Tománek T. (Beran F.), Čeloud R. (Tománek P.), Tománek T. (Tománek P.), Smejkal L. (Mareček P.) : Štěpnička L., Novák B. (Kříž B.), Kopřiva M. (Fabeš Z.), Novák B. (Kříž B.) Rozhodčí : Uhlíř Jan, Hamerník Zdeněk. .
HB Motáci Třebětice : HC Dačice
2 : 3 (2:0, 0:3, 0:0) Bastl P. (Švarc P.) , Nehyba R. (Chvátal J.) - Tesař V. (Skála M.) , Černoch R. (Hejda J.) , Beníček O. (Tesař V.) Rozhodčí : Lupač Luděk, Vuška Jiří. .
HC Dlouhá Brtnice : HC Třešť
13:4 (6:0, 4:4, 3:0) Růžička J. (Urbánek Z.), Suchý L., Slabý J., Slabý J. (Vlček D.), Urbánek Z. (Kubík P.), Urbánek Z., Vlček D. (Slabý J.), Růžička J. (Urbánek Z.), Slabý J. (Suchý L.), Suchý L. (Hanzal M.), Urbánek Z., Urbánek Z. (Růžička J.), Urbánek Z. (Kubík P.) : Haberl A. (Janák J.), Lovětínský M., Lovětínský M., Lovětínský M. (Janák J.) rorhodčí : Hamerník Zdeněk, Vuška Jíří V čase 08:59 vyloučen hráč hostů (HC Třešť) s číslem 2 (Maryška Miroslav) na 10 minut osobního trestu (NESP) za urážku rozhodčího, citace: "Stejně vidíš hovno".
Hc Hříšice : Hc Lukas Stará Říše
3 : 5 (0 : 1 , 1 : 1 , 2 : 3) Leitkep V. , Šteflíček O. , Šteflíček O. (Škoda Z.) - Novák P. , Novák P. , Štěpnička J. , Blecha M. (Müller D.) , Štěpnička J. Rozhodčí : Zdeněk Hamerník, Uhlíř Jan .
Hc Lukas Stará Říše : Hc Dačice
10 : 1 ( 5 : 0 , 1 : 0 , 4 : 1 ) Kacetl J. (Volšic J.) , Jahoda J. (Kacetl J.) , Müller D. (Kacetl J.) , Jahoda J. (Müller J.) , Volšic J. , Kret Z. (Novák P.) , Kacetl J. (Jahoda J.) , Novotný K. (Kret V.) , Štěpnička J. (Tománek P.) , Kacetl V. - Krebs R. (Bartoň J.) Rozhodčí Zdeněk Kubát, Luděk Lupač .
HC Krahulčí : HC Třešť
6 : 8 (2:3, 2:3, 2:2) Daněk M. (Beran F.) , Tománek P. (Tománek T.) , Smejkal L. (Tománek T.) , Maryška P. , Tománek P. (Tománek T.) , Smejkal L. (Tománek T.) -- Široký J. (Bartoška P.) , Haberl A. (Bartušek L.) , Tůma A. (Pešta J.) , Široký J. (Tůma A.) , Bartoška P. (Bartušek L.) , Tůma A. (Lovětínský M.) , Bartušek L. (Haberl A.) , Tůma A. Rozhodčí : Lupač Leoš, Kubát Zdeněk .
HC Červený Hrádek : HC Hříšice
3 : 5 (1:2, 2:3, 0:0) Trojan J. , Štěpnička L. (Novák B.) , Kříž B. (Kasáček A.) -- Stejskal J. , Šteflíček O. (Škoda Z. st.) , Stejskal J. (Doskočil L.) , Šteflíček O. , Škoda Z. st. Rozhodčí : Lupač Luděk, Vuška Jiří. .
HC Třešť : HC Červený Hrádek
11:4 (1:1, 7:2, 3:1) Lovětínský M. (Haberl A.), Tůma A. (Široký J.), Lovětínský M. (Pešta J.), Tůma A. (Pešta J.), Tůma A., Janák J. (Lovětínský M.), Tůma A. (Široký J.), Němec J., Tůma A. (Pešta J.), Lovětínský M. (Haberl A.), Lovětínský M. (Tůma A.) : Hajdík D., Kříž B. (Štěpán D.), Štěpán D. (Trojan J.), Kasáček P. Rozhodčí - Uhlíř Aleš, Vuška Jíří .
HC Dačice : HC Krahulčí
9 : 4 (3:0, 3:2, 3:2) Černoch R. (Krebs R. st.) , Cvek M. (Krebs R. st.) , Hejda J. (Němec F.) , Němec F. (Krebs R. st.) , Skála M. (Svoboda J.) , Němec F. (Černoch R.) , Němec F. (Svoboda J.) , Cvek M. , Němec F. (Cvek M.) -- Daněk M. , Daněk M. , Daněk M. , Tománek T. (Kaláb Z.) Rozhodčí : Lupač Jan, Vuška Jiří. .
HC Hříšice : BH Motáci Třebětice
5 : 13 (2:5, 3:2, 0:6,). Neuvirt T. , Neuvirt T. , Urbanec L. (Škoda Z.) , Neuvirt L. (Urbanec L.) , Urbanec P. (Leitkep J.) -- Bastl P. (Švarc P.) , Jánský R. (Švarc P.) , Jánský R. (Vávrů R.) , Bastl J. (Kříž B.) , Bastl P. (Chvátal J.) , Jánský R. (Švarc P.) , Jánský R. (Švarc P.) , Kelbler M. (Švarc P.) , Bastl P. (Zejda V.) , Bastl P. (Kelbler M.) , Kříž B. (Bastl J.) , Švarc P. (Plachý K.) , Jánský R. Rozhodčí : Lupač Luděk, Hamerník Zdeněk. .
Hc Lukas Stará Říše : Hc Dlouhá Brtnice
5 : 8 (2 : 3 , 1 : 4 , 2 : 1) Popelář L. (Štěpnička J.) , Barták M. (Kacetl J.) , Jahoda J. (Müller D.) , Štěpnička J. (Popelář L.) , Kacetl J. (Jahoda J.) - Slabý J. , Vlček D. (Slabý J.) , Urbánek Z. (Ampapa J.) , Šána J. (Pokorný V.) , Vlček D. (Šána J.) , Svoboda M. , Pokorný V. (Urbánek Z.) , Urbánek Z. (Pokorný V.) Rozhodčí: Zdeněk Kubát, Michal Kubát .
HC Dlouhá Brtnice : HB Motáci Třebětice
4 : 8 (3:3, 1:2, 0:3) Suchý L. (Urbánek Z.) , Pokorný V. (Růžička J.) , Urbánek Z. (Suchý L.) , Klímek A. (Urbánek Z.) -- Chvátal J. (Kelbler M.) , Bastl P. (Chvátal P.) , Kelbler M. (Jánský R.) , Švarc P. (Kelbler M.) , Vávrů R. (Bastl J.) , Švarc P. (Kříž M.) , Švarc P. (Bastl J.) , Jánský R. (Plachý K,) Rorhodčí : Vuška Jiří , Kubát Zdeněk .
HC Třešť : HC Hříšice
11 : 3 (6:0, 2:2, 3:1.) Široký J. (Tůma A.) , Tůma A. (Lovětínský M.) , Bartušek L. (Široký J.) , Lovětínský M. (Bartušek S.) , Tůma A. (Lovětínský D.) , Janák J. , Tůma A. (Lovětínský D.) , Bartušek L. (Široký J.) , Tůma A. (Beseda P.) , Lovětínský D. , Bartušek L. (Tůma A.) -- Neuvirt L. , Šteflíček O. (Hofbauer M.) , Neuvirt T. (Stejskal L.) Rozhodčí: Bína Jan , Hamerník Zdeněk .
HC Červený Hrádek : HC Dačice
8:3 (3:2,4:1,1:0) Branky a nahrávky : Štěpnička L. (Novák B.) , Štěpnička L. (Kasáček P.) , Trojan J.(Novák B.) , Štěpnička L. , Vlček Z. (Kasáček A.) , Vlček Z. (Svoboda M.) , Novák M. (Novák B.) , Vlček Z. (Štěpnička L.) - Černoch R. , Němec F. (Krebs R.) , Černoch R. (Bártů Z.) Rozhodčí: Lupač Luděk, Hamerník Zdeněk .
HC Dačice : HC Třešť
4:10 (0:5,1:2,3:3) Branky a nahrávky :Hejda j. (Cvek M.) , Němec F. (Tesař V.) , Svoboda J. (Cvek M.) , Hejda J. (Svoboda J.) - Tůma A. (Bartušek L.) , Haberl A. (Lovětínský M.) , Pešta J. (Janák J.) , Tůma A. , Široký J. (Bartušek L.) , Tůma A. (Lovětínský D.) , Tůma A. (Bartoška P.) , Bartušek L. , Tůma A. (Široký J.) , Lovětínský M. (Bartušek S.) Rozhodčí: Vuška Jiří, Uhlíř Jan .
HC Lukas Stará Říše : HC Červený Hrádek
13:2 (4:0,5:1,4:1) Branky a nahrávky : Blecha M. (Popelář L.), Kacetl J., Barták M., Kacet J. (Barták M.), Novotný K. (Kret Z.), Novotný K. (Müller D.), Novák P. (Jahoda P.), Müller D. (Novák P.), Kret Z. (Novák P.), Kret Z. (Novák P.), Müller D., Novák P. (Jahoda J.), Jahoda J. - Novák B. (Kříž B.), Novák B. (Kříž B.) Rozhodčí: Vuška Jiří, Hamerník Zdeněk .
HC Motáci Třebětice : HC Krahulčí
13:1 (2:1,7:0,4:0) Branky a nahrávky : Jánský R. (Bastl J.), Bastl P. (Vávrů R.), Bastl P. (Kříž B.), Bastl P. (Vávrů R.), Kelbler M. (Bastl P.), Bastl P. (Vávrů R.), Kříž M., Jánský R. (Kříž B.), Bastl P. (Kelbler M.), Jánský R. (Kříž B.), Bastl J. (Kříž M.), Vávrů R. (Zejda V.), Bastl P. - Jahoda P. (Kodys A.) Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Kubát Michal .
HC Hříšice : HC Dlouhá Brtnice
7 : 3 (2:1,2:1,3:1) Branky a nahrávky: Leitkep M. (Urbanec L.) , Hofbauer M. (Škoda Z.) , Stejskal V. , Neuvirt T. (Neuvirt L.) , Neuvirt T. (Leitkep V.) , Urbanec L. (Neuvirt L.) , Urbanec L. (Neuvirt L.)- Pokorný V. (Růžička J.) , Pokorný V. , Vlček D. (Urbánek Z.) Rozhodčí: Kubát Michal, Bína Jan .
HC Červený Hrádek : HC Motáci Třebětice
2:5 (0:1,1:2,1:2) Branky a nahrávky : Štěpán D. (Kasáček A.), Štěpán D. (Novák B.) - Bastl P. (Bastl J.), Bastl J . (Chvátal P.), Jindra P. (Vávrů R.), Bastl P. , Kříž M. Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Jan .
HC Třešť : HC Lukas Stará Říše
7:6 (2:1,1:2,4:3.) Branky a nahrávky: Němec(Lovětínský M.),Bouchner,Lovětínský M.(Maryška M.),Bartoška(Bartušek L.),Bartušek S.,Široký,Bartušek L.(Široký) - Popelář(Tománek),Novák(Kret V.),Kret Z.(Jahoda),Popelář,Popelář(Štěpnička),Kacetl Rozhodčí:Lupač Leoš, Vuška Jiří .
HC Dlouhá Brtnice HC Dačice
7:6 (4:1, 2:2, 1:3) Branky a nahrávky :Burda A. (Lisý J.), Slabý J. (Vlček D.), Urbánek Z. (Slabý J.), Kříž M. (Suchý L.), Vlček D. (Urbánek Z.), Slabý J. (Suchý L.), Urbánek Z. (Suchý L.) - Černoch R. (Dvořák P.), Dvořák P. (Tesař V.), Hejda J. (Svoboda J.), Pecha J. (Hejda J.), Skála M., Cvek M. Rozhodčí:Kubát Michal, Lupač Luděk .
HC Motáci Třebětice : HC Třešť
5:10 (3:2,2:3,0:5) Branky a nahrávky : Zejda V. (Chvátal J),Bastl P. l(Švarc), Bastl J. ,Bastl J. (Bastl P.),Chvátal P.(Chvátal J.)-Bartušek L. ,Tůma,Tůma(Bartušek L.),Tůma(Bartušek L.),Bartušek S.,Bartušek L. (Tůma), Lovětínský M. ,Tůma (Lovětínský D),Bartoška(Lovětínský M.),Tůma (Bartušek L.) Rozhodčí: Lupač Luděk, Vuška Jiří .
HC Dačice : HC Hříšice
1:2 (0:1,1:0,0:1) Branky a nahrávky: Beníček O.( Cvek) -Zamazal R.(Beseda R.),Leitkep J. Rozhodčí:Uhlíř Jan, Vuška Jiří Jiří Stejskal 2+10 nesportovní chování.
HC Hříšice : HC Krahulčí
7:5 (2:4,1:1,2:2) Branky a nahrávky :Daněk(Beran), Daněk(Maryška), Smejkal(Kaláb), Smejkal(Daněk), Tománek(Beran) - Škoda Z. ml (Beseda R.), Stejskal J.(Beseda Z.), Leitkep J. (Škoda Z.), Zamazal(Šteflíček), Šteflíček(Zamazal), Stejskal J.(Beseda R.), Zamazal Rozhodčí:Kubát Zdeněk, Kubát Michal .
HC Dačice : HC Motáci Třebětice.
1:8 (0:3,1:2, 0:3) Branky a nahrávky:Němec-Chvátal Jan(Vávrů),Bastl Josef(Kříž Milan),Bastl Pavel(Plachý),Zejda(Plachý),Vávrů, Bastl Pavel(Švarc),Kelbler(Bastl Pavel),Bastl Pavel Rozhodčí:Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC Třešť : HC Dlouhá Brtnice
13:8 (5:3,4:1,4:4) Branky a nahrávky: Bartůšek Luboš (Tůma), Rod (Lovětínský Michal), Haberl (Široký), Tůma (Bartůšek Luboš), Bartůšek Luboš (Lovětínský Dušan), Bouchner (Tůma), Lovětínský Dušan (Rod), Široký (Haberl), Tůma, Maryška (Lovětínský Michal), Lovětínský Michal, Lovětínský Michal, Tůma (Beseda) - Kubík (Růžička), Klímek, Suchý (Urbánek), Kubík, Suchý (Šána), Klímek, Bulak (Klímek), Urbánek (Vlček) Rozhodčí: Kubát Michal, Lupač Luděk Šána Jakub trest OK (Dlouhá Brtnice)
HC Červený Hrádek : HC Krahulčí
3:2 (3:1 0:0, 0:1) Branky a nahrávky :Svoboda (Trojan), Trojan (Kasáček), Štěpán David (Kříž) - Smejkal (Maryška), Tománek (Smejkal) Rozhodčí:Kubát Zdeněk Kubát Michal .
HC Lukas Stará Říše : HC Hříšice
6:7 po S.N. (3:1,2:3,1:2) Branky a nahrávky :Jahoda, Barták (Kacetl),Volfšic (Muller David), Volfšic (Novák Patrik),Tománek (Popelář) Popelář (Blecha Martin) - Šteflíček, Urbanec Pavel (Leitkep), Neuvirt, Škoda Zdeněk ml. (Zamazal), Leitkep Jan, Hofbauer (Urbanec Pavel), Šteflíček Rozhodčí : Lupač Luděk, Lupač Leoš .


Liga III.

  Z Skóre B
1. HC SK URBANOV 16 124:55 41
2. HC Hron Dačice 16 125:73 36
3. HC SDH Třeštice B 15 87:53 33
4. HC Uvidíme 14 92:72 26
5. HC Bícy 16 86:91 24
6. EHAFC Mufroni Telč 16 63:89 21
7. HC Vitamíni Tiger´s 15 93:119 17
8. HC Jindřichovice 16 50:90 7
9. HC Chlumec 16 58:136 5

Utkání:

HC Třeštice B : HC Jindřichovice
6:2 (1:1, 2:1, 3:0). Nosek I. (Lukšů Z.) , Mayer M. (Přibyl R.) , Přibyl R. (Gregor D.) , Dunička T. (CHňapek J.) , Prášek J. (Bláha T.) , Wolfschütz M. (Lukšů Z.) - Báňa M. , Křikava M. (Martinů T.). Rozhodčí: Cibuzar Josef,Kříž David. .
HC Bícy : HC Vitamíni Tigers
5:10 (1:3, 1:3, 3:4) Zlatuška J. , Novák M. , Batrla D. (Kudrna P.) , Kalášek T. , Batrla T. (Navrátil M.) - Lupač P. (Tesař M.) , Jánský S. (Tesař M.) , Tesař M. , Tetour L. (Hron Z.) , Tesař M. (Jánský S.) , Lupač P. (Smetana M.) , Zejda P. (Svoboda M.) , Jánský S. (Tesař M.) , Tesař M. (Jánský S.) , Jánský S. (Tesař M.). Rozhodčí: Budín Ondřej, Cibuzar Josef. .
HC Hron : HC Chlumec
7:4 (2:2, 3:2, 2:0) Vlček P. (Šoukal P.), Šoukal P. (Vlček P.), Hybášek J., Hybášek J. (Šoukal P.), Vomastek P. (Vávra M.), Hybášek J. (Bartoň J.), Hybášek J. : Staněk Vít (Pejcl J.), Staněk Vla. (Habr P.), Zejda T. (Staněk Vla.), Flegr M. (Pejcl J.) Rozhodčí: Mejzlík Lukáš, Cibuzar Josef .
EHAFC Mufroni - HC Bícy
7 : 5 (1 : 1 , 4 : 3 , 2 : 1) Chalupa M. (Liščák M.) , Pelej M. (Chalupa M.) , Chalupa M. , Hejda R. (Procházka Z.) , Kříž R. , Kříž P. (Kříž R.) , Ťápal R , (Chalupa M.) - Dvořák J. , (Kára L.) , Novák M. , Balata D. (Svoboda L.) , Dvořák J. (Novák M.) , Kružík M. (Čech J.) Rozhodčí : Vuška Jan , Budín Ondřej .
HC Vitamíni Tigers : HC Hron Dačice
5:16 (1:4, 3:3, 1:9) Smetana M., Lupač P. (Kovář M.), Lupač P. (Kovář M.), Lupač P., Novák V. (Tetour L.) : Vomastek P. (Kubernát M.), Vomastek P. (Šoukal J.), Vondrák R., Hybášek J. (Vomastek P.), Kubernát M., Hybášek J. (Beneš M.), Kubernát M. (Antoň V.), Hybášek J., Kubernát M., Vondrák R. (Anderle V.), Hybášek J., Vomastek P. (Hybášek J.), Antoň V., Šoukal J., Kubernát M., Kubernát M. (Vondrák R.) Rozhodčí: Cibuzar Josef, Lupač Jan. .
HC Chlumec : HC SK Urbanov
2:9 (0:2, 0:2, 2:5) Habr P.(Zejda T.), Bican H.(Staněk V.) - Kubelka M.(Zažímal J.), Zažímal J.(Kubelka M.), Pátek M.(Zažímal J.), Šimek P., Uhlíř M.(Hronek L.), Šuta M., Kubelka M.(Šuta M.), Pátek M.(Kubelka M.), Šuta M.(Zažímal J.) Rozhodčí: Kříž David, Lupač Leoš. .
HC Hron Dačice : EHAFC Mufroni
8 : 4 (1 : 0 , 4 : 3 , 3 : 1) Šoukal J.(Krejča V.) , Kříž M.(Vondrák R.) , Anton V.(Hybášek J.) , Šoukal J.(Bartoň J. Vávra M.) , Procházka O.(Vávra M.) , Anton V.(Hybášek J.) , Hybášek J.(Anton V.) , Krejča V.(Anderle V.) - Martinů V.(Pavlíček J.) , Brzek M.(Hejda R.) , Liščák M.(Chalupa M.) , Doležal A. Rozhodčí - Michal Kubát, Josef Cibuzar .
HC Třeštice B : HC Chlumec
7:4 (3:1, 4:2, 0:1) Wunsch A.(Lukšů Z.), Lukšů Z., Mayer M., Bláha T., Nosek I., Fridrichovský J.(Dunička T.), Wunsch A(Lukšů Z.) : Svoboda L., Staněk V.(Štolhof Z.), Staněk V.(Jordánek P.), Pejcl J. Rozhodčí: Kříž David, Cibuzar Josef. .
HC Urbanov : HC Vitamíni Tigers
9:2 (3:1, 4:0, 2:1) Poukar V. (Šuta M.), Kubelka M. (Šuta J.), Šuta J., Hronek L., Šuta J., Šuta M. (Šuta J.), Pospíchal D. (Krejčí V.), Trojan J. (Kubelka M.), Šuta M. (Kubelka M.) : Zejda P. (Neshyba L.), Smetana M. Rozhodčí: Vuška Jiří, Kříž David. V čase 19:38 vyloučen hráč hostů (HC Vitamíni Tigers) s číslem 37 (Zejda Pavel) na 2+10 minut osobního trestu za faul kolenem.
HC Bícy : HC Hron Dačice
7:6 (0:0, 6:3, 1:3) Kružík M. (Batrla T.), Holý V., Holý V. (Holý Z.), Dvořák J. (Holý V.), Soukup J. (Dvořák J.), Batrla T. (Čech J.), Dvořák J. (Holý V.) : Vomastek P. (Kopečný V.), Vondrák R. (Hybášek J.), Antoň V., Procházka O. (Čurda V.), Hybášek J. (Antoň V.), Vávra M. Rozhodčí: Lupač Jan, Lupač Luděk. .
HC Jindřichovice : HC Uvidíme
4:9 (2:1, 1:6, 1:2.) Martinů P. , Křikava M. (Ozorak J.) , Hons V. (Křikava M.) , Báňa M. - Štokr M. (Brzek O.) , Petrů T. (Dvořáček L.) , Navrátil M. (Vuška J.) , Kudláček D. (Chalupa T.) , Kudláček D. , Dvořáček L. (Krejčí P. ml.) , Krejčí P. ml. , Krejčí P. st. (Krejčí P. ml.) , Šimek P. (Remeš M.). Rozhodčí : Mikulík Matěj, Budín Ondřej. .
HC Vitamíni Tigers : HC Třeštice "B"
4:13 (1:5, 0:7, 3:1) Tesař M. (Jánský S.), Novák V. (Záhumenský O.), Lupač P. (Novák V.), Lupač P. (Jánský S.) : Nosek I. (Svoboda Z.), Prášek J. (Nosek I.), Nosek I. (Prášek J.), Přibyl R. (Prášek J.), Lukšů Z. (Holý L.), Lukšů Z. (Prášek J.), Nosek I. (Prášek J.), Prášek J. (Diviš J.), Svoboda Z. (Dunička T.), Nosek I. (Prášek J.), Přibyl R. (Nosek I.), Prášek J. (Nosek I.), Lukšů Z.(Prášek J.) Rozhodčí : Lupač Luděk, Kubát Michal. .
EHAFC Mufroni : HC Urbanov
3:5 (1:2, 2:0, 0:3.) Martinů V. (Hejda R.) , Brzek M. (Pavlíček J.) , Hejda R. - Leupold K. (Poukar V.) , Šuta J. (Zažímal J.) , Šuta M. (Kubelka M.) , Šuta M. (Zažímal J.) , Leupold K. Rozhodčí : Vuška Jiří, Cibuzar Josef. .
HC Chlumec : HC Jindřichovice
6:5 (3:2, 2:1, 1:2.) Štibich F. (Doležal V.) , Nováček P. , Štibich J. (Pejcl J.) , Bican M. (Štibich F.) , Štibich F. (Bican M.) , Flegr M. -- Svoboda J. , Ozorak J. (Hons V.) , Janoušek R. (Vrbka J.) , Janko Z. (Vrbka J.) , Hons V. (Vrbka O.) Rozhodčí : Mikulík Matěj, Kříž David. .
HC Uvidíme : HC Chlumec
7 : 4 (2 : 0 , 3 : 2 , 2 : 2) Štokr M.(Krejčí P.) , Štokr M.(Brzek O.) , Krejčí P.(Dvořáček L.) , Chalupa T.(Remeš M.) , Brzek O.(Vuška J.) , Vuška J.(Brzek O.) , Krejčí P.(Šimek P.) - Staněk V.(Štolhof Z.) , Nováček P.(Neuvirt M.) , Štolhof Z. , Habr P.(Staněk V.) Rozhodčí - Matěj Mikulík, Josef Cibuzer .
HC Sk Urbanov : HC Bíci
9 : 3 (1 : 1 , 5 : 0 , 3 : 2) Leupold L.(Pátek M.) , Uhlíř M.(Hronek L.) , Kubelka M.(Šuta M.) , Pátek M.(Šimek P.) , Pospíchal D.(Hronek L.) , Šuta M.(Kubelka M.) , Leupold L.(Šimek P.) , Leupold K.(Šimek P.) , Šuta J.(Uhlíř M.) - Svoboda L. , Svoboda L.(Dvořák J.) , Kružík M. Rozhodčí - Luděk Lupač, Michal Kubát .
HC Jindřichovice : HC Vitamíni Tigers
3:12 (0:1, 0:5, 3:6). Martinů P. , Janoušek R., Martinů P. (Čurda D.) : Zejda P. , Tesař M., Tesař M. (Jánský S.), Lupač P .(Svoboda M.) , Smetana M. , Tesař M. (Smetana M.) , Adamec M. , Tesař M. (Jánský S.) , Zejda P. , Nix P. (Hron Z.) , Tesař M. (Jánský S.) , Tesař M. (Svoboda M.). Rozhodčí : Hamerník Zdeněk,Mikulík Matěj. .
HC Třeštice "B" : EHAFC Mufroni
8:1 (1.0, 5:1, 2.0) Bláha T. (Svoboda F.), Prášek J. (Bláha T.), Diviš J. (Mayer M.), Mayer M. (Cňapek J.), Prášek J. (Bláha T.), Bláha T. (Prášek J), Přibyl R. (Dunička T.), Dunička T. (Cňapek J.) : Kříž P. Hamerník Zdeněk, Budín Ondřej. .
HC Hron : Hc Sk Urbanov
6 : 4 (2 : 2 , 3 : 0 , 1 : 2) Vomastek P. , Kubernát M. , Kubernát M.(Vomastek P.) , Šoukal J.(Vomastek P.) , Hybášek J. , Kubernát M. - Šimek P. , Kubelka M.(Pospíchal D.) , Poukar V. , Pátek M.(Kubelka M.) Rozhodčí: Luděk Lupač, Jan Lupač .
1 : 7 (0 : 1 , 1 : 2 , 0 : 3)
1 : 7 (0 : 1 , 1 : 2 , 0 : 3) Svoboda L. (Dvořák J.) - Svoboda F. ( Prášek J.) , Prášek J. , Prášek J. (Gregor D.) , Wunsch A. (Svoboda Z.) , Wolfschutz M. (Mayer M.) , Svoboda F. (Wolfschutz) Rozhodčí : Lupač Leoš , Lupač Jan .
EHAFC Mufroni : HC Jindřichovice
3 : 2 ( 2 : 0 , 1 : 1 , 0 : 1 ) Ťápal R. (Martinů V.) , Pavlíček J. (Brzek M.) , Pelej M. (Karásek M.) - Martinů T. , Martinů T. ( Ozorok J.) Rozhodčí : Lupač Jan , Kříž David V čase 59:20 vyloučen hráč týmu (EHAFC Mufroni) s číslem 72 (Martinů Vladimír) nesportovní chování OT (10 min). Po skončení utkání hráč týmu (EHAFC Mufroni) s číslem 72 (Martinů Vladimír) OK.
HC Chlumec : HC Vitamíni Tigers
6 : 15 (1:3, 3:6, 2:6) Štolhof Z. (Zejda T.) , Štolhof Z. , Svoboda L. (Pejcl J.) , Svoboda L. (Flégr M.) , Flégr M. (Přibyl M.) , Staněk Vlad. (Doležal V.) - Tesař M. (Čech M.) , Smetana M. (Nix P.) , Tesař M. (Jánský S.) , Svoboda M. , Tesař M. (Jánský S.) , Jánský S. (Tesař M.) , Tesař M. , Smetana M. (Němec M.) , Smetana M. (Němec M.) , Tesař M. (Svoboda M.) , Zejda P. (Záhumenský O.) , Zejda P. , Jánský S. , Jánský S. (Lupač P.) , Nix P. Rozhodčí : Mikulík Matěj, Budín Ondřej. .
HC Uvidíme : HC Mufroni Telč
7 : 0 (2:0, 4:0, 1:0) Brzek O. (Štokr M.) , Kudláček D. , Krejčí P st. (Krejčí P. ml.) , Krejčí P. ml. (Šimek P. , Kudláček D. , Štokr M. , (Brzek O.) , Krejčí P. ml. (Krejčí P. st.) Rozhodčí : Lupač Jan , Kubát Zdeněk .
HC Jindřichovice : HC Bícy
2 : 3 ( 0:1, 2:1, 0:1 ) Ozorak J. (Křikava M.) , Svoboda J. - Dvořák J. (Soukup J.) , Kalášek T. (Čech J.) , Batrla T. (Kalášek T.) Rozhodčí : Mikulík Matěj, Cibuzar Josef .
HC Třeštice B : HC Hron Dačice
7 : 2 (2:0, 4:2, 1:0) Chňapek J. (Prášek J.) , Diviš J. (Prášek J.) , Chňapek J. (Prášek J.) , Svoboda F. (Prášek J.) , Prášek J. , Fridrichovský J. , Chňapek J. (Gregor D.) - Kříž M. (Hybášek J.) , Vomastek P. (Federsel L.) . Rozhodčí : Lupač Jan, Mikulík Matěj. .
Sk Urbanov : Hc Třeštice B
5 : 3 ( 0 : 1 , 3 : 2 , 2 : 0 ) Kubelka M. (Krejčí V.) , Poukar V. (Leupold L.) , Leupold K. (Šimek P.) , Novotný J. (Šuta J.) , Uhlíř M. (Zažímal J.) - Lukšu Z. (Prášek J.) , Prášek J. , Mayer M. (Kroupa P.) Rozhodčí - Zdeněk Hamerník, David Kříž .
HC Hron : HC Jindřichovice
5 : 1 (2:0, 0:0, 3:1) Bartoň J. (Procházka O.) , Šoukal J. (Krejča V.) , Nerad P. (Hybášek J.) , Federsel L. (Vomastek P.) , Čurda V. (Krejča V.) , -- Křikava M. Rozhodčí : Lupač Jan, Cibuzar Josef. .
EHAFC Mufroni : HC Chlumec
5 : 2 (2:0, 1:0, 2:2) Martinů V. (Chalupa M.) , Liščák M. (Kříž P.) , Kříž P. (Ťápal R.) , Procházka Z. , Liščák M. -- Flégr M. (Doležal V.) , Štibich F. (Pejcl J.) Rozhodčí : Lupač Jan, Mikulík Matěj. .
HC Bícy : HC Uvidíme
6 : 8 ( 2 : 2 , 4 : 4 , 0 : 2 ) Jakub Dvořák ( Michal Hošek ) , Jan Marek , Miroslav Kružík , Leoš Svoboda ( Břetislav Kocián ) , Rostislav Hošek ( Michal Hošek ) , Vladimír Holý ( Lukáš Kára ) - Brzek Ondřej ( Štokr Martin ) , Remeš Martin , Krejčí Petr 16 ( Navrátil Petr) , Chalupa Tomáš ( Šimek Petr ) , Krejčí Petr 16 ( Krejčí Petr ) , Krejčí Petr 16 ( Remeš Martin ) , Šimek Petr ( Máca Petr ) , Brzek Ondřej ( Dvořáček Lukáš ) Rozhodčí: Uhlíř Jan , Michal Kubát .
HC Vitamíni tigers : EHAFC Mufroni
4:5 (2:0, 2:2, 0:3) Smetana M., Smetana M. (Tetour L.), Smetana M. (Jánský S.), Smetana M. : Pavlíček J., Kříž R., Mazal L. (Martinů V.), Chalupa M. (Janák M.), Martinů V. (Pelej M.) Rozhodčí - Hamerník Zdeněk, Cibuzar Josef V čase 53:21 vyloučen hráč hostů (EHAFC Mufrini) s číslem 5 (Hejda Roman) za reakci na výrok rozhodčího (20 min + OK)
HC Jindřichovice : HC SK Urbanov
3 : 11 (1:1, 1:6, 1:4.) Báňa M. , Vrbka K. (Hons V.) , Martinů T. -- Uhlíř M. , Kubelka M. (Šuta M.) , Krejčí V. (Poukar V.) , Šimek P. , Pátek M. (Šuta J.) , Leupold L. (Šimek P.) , Kubelka M. , Kubelka M. (Šuta M.) , Šimek P. (Leupold K.) , Leupold K. (Šimek P.) , Krejčí V. Rozhodčí : Lupač Luděk, Mikulík Matěj. .
HC Chlumec : HC Bícy
2 : 14 ( 0 : 3 , 0 : 5 , 2 : 6 ) Neuvirt Miloš , Staněk Vít - Jakub Dvořák ( Břetislav Kocián ) , Jakub Dvorák ( Michal Hošek ) , Jakub Dvořák ( Vladimír Holý ) , Zdeněk Nosek , Michal Hošek ( Vladimír Holý ) , Theodor Kalášek ( Tomáš Balata ) , Jakub Dvořák ( Vladimír Holý ) , Vladimír Holy ( Jakub Dvořák ) , Michal Hošek ( Miroslav Kružík ) , Lukáš Kára ( Vladimír Holý ) , Michal Hošek ( Daniel Balata) , Vladimír Holý ( Lukáš Kára ) , Theodor Kalášek ( Rostislav Hošek ) , Lukáš Kára Rozhodčí - Lupač Jan , Lupač Luděk .
HC Uvidíme : HC Hron
7 : 5 (1:1, 3:1, 3:3) Krejčí P. ml. (Krejčí P.st.) , Krejčí P. ml. (Klusáček P. st.) , Brzek O. (Vuška J.) , Krejčí P. ml. (Krejčí P. st.) , Krejčí P. ml. (Dvořáček L.) , Chalupa T. (Klusáček P. st.) , Šimek P. (Remeš M.) -- Šoukal J. (Hybášek J.) , Vomastek P. (Hybášek J.) , Hybášek J. (Šoukal J.) , Šoukal J. (Bartoň J.) , Nerad P. (Vlček P.) Rozhodčí : Lupač Jan, Kříž David .
HC Jindřichovice : HC Třeštice B
3:5 (2:2, 0:1, 1:2) anoušek R. (Vrbka Jan ml.) , Báňa M. (Svoboda J.) , Janoušek J. (Vrbka Jan ml.) --- Prášek J. (Bláha T.) , Prášek J. (Bláha T.) , Diviš J. (Svoboda F.) , Lukšů Z. (Wolfschutz M.) , Dunička T. (Chňapek J.) Rozhodčí: Lupač Jan , Mikulík Matěj .
HC Uvidíme: HC SK Urbanov
3:13 (0:5, 2:4, 1:4) Krejčí P. st, Dvořáček L. (Polívka M.), Krejčí P. st (Krejčí P. ml) : Krejčí V. (Poukar V.), Šuta M. (Zažímal J.), Zažímal J. (Šuta M.), Krejčí V., Krejčí V. (Uhlíř M.), Poukar V., Šuta J. (Leupold L.), Uhlíř M., Zažímal J. (Šuta J.), Krejčí V., Krejčí V. (Uhlíř M.), Šuta M. (Kubelka M.), Krejčí V. Rozhodčí: Lupač Jan, Uhlíř Jan .
HC Chlumec : HC Hron Dačice
5:8 (2:3,1:3, 2:2) Branky a nahrávky : Přibyl M. (Habr P.) , Přibyl M. (Svoboda L.) , Štolhof Z. , Staněk Vít (Neuvirt M.) , Bican H. - Procházka O. (Federsel L.) , Federsel L. (Vomastek P.) , Federsel L. (Vlček P.) , Kubernát M. (Vávra M.) , Vlček M. ( Kubernát M.) , Vlček P., (Vomastek P.) , Hybášek J. (Vávra M.) , Kříž M. (Hybášek J.) Rozhodčí: Lupač Jan, Lupač Luděk .
HC Vitamíni Tigers : HC Bícy
4:12 (3:7,1:2,0:3) Branky a nahrávky : Tesař M. (Zejda P.), Tesař M. (Zejda P.), Zejda P., Lupač P. (Tetour L.) : Hošek M. (Navrátil M.), Cech J. (Hošek M.), Kružík M. (Cech J.), Dvořák J. (Batala T.), Dvořák J. (Hošek M.), Cech J. (Kružík M.), Soukup J. (Nosek Z.), Batala T. (Kalášek T.), Navrátil M. (Kružík M.), Cech J., Navrátil M. (Marek J.), Navrátil M. (Hošek M.) Rozhodčí: Kubát Michal, Lupač Jan .
HC Bícy : EHAFC Mufroni
5:4 (1:0,3:2,1:2) Branky a nahrávky : Kalášek T. (Novák M.), Dvořák J. (Kalášek T.), Dvořák J. (Kalášek T.), Dvořák J. (Kružík M.), Kalášek T. - Doležal A. (Ťápal R.), Kříž P. (Liščák M.), Chalupa M., Hejda R. (Chalupa M.) Rozhodčí: Vuška Jiří, Cibuzar Josef .
HC Hron : HC Vitamíni Tigers
12 : 4 (3:2,4:1,5:1) Branky a nahrávky : Nerad P. (Kubernát M.) , Vávra M. (Šoukal J.) , Šoukal J. (Kopečný V.) , Hybášek J. , Vomastek P. (Čurda V.) , Nerad P. (Bartoň J.) , Vomastek P. (Vávra M.) , Vlček P. (Vyvadil R.) , Nerad P. (Hybášek J.) , Kubernát M. , Kubernát M., , Beneš M. (Procházka O.) -Smetana M. , Novák V. , Tetour L. (Neshyba L.) , Smetana M. (Tesař R.) . Rozhodčí: Lupač Luděk, Budín Ondřej .
HC SK Urbanov : HC Chlumec
10:3 (4:0,5:2,1:1) Branky a nahrávky : Zažímal J. (Kubelka M.), Šuta J., Hronek L. (Uhlíř M.) , Kubelka M. (Zažímal J.) , Šuta J. (Kubelka M.) , Novotný J. (Šuta M.) , Hronek L. (Leupold L.) , Pátek M. (Novotný J.) , Krejčí V. (Novotný J.) , Šuta J. (Kubelka M.) --- Bican M. (Staněk Vít), Bican H. (Doležal V.) , Svoboda L. Rozhodčí : Lupač Jan, Mikulík Matěj .
HC SDH Treštice B : HC Uvidíme
4:7 (0:1,3:4, 1:2) Branky a nahrávky :Mayer M. (Svoboda Z.), Mayer M., Svoboda F. (Mayer M.), Chňapek J. (Wolfschutz M.) - Polívka M. (Máca P.), Šimek P., Krejčí P.st. (Dvořáček L.), Brzek O. (Štokr M.), Polívka M. (Krejčí P.st.), Krejčí P.st. (Krejčí P.ml.), Máca P. (Krejčí P.ml.) Rozhodčí: Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC Krahulčí : HC Dlouhá Brtnice
4:17 (1:8,1:5,2:4) Branky a nahrávky: Smejkal L. (Beran F.), Smejkal L. (Kučera L.), Daněk M. (Jackwerth R.), Jackwerth R. - Růžička J. (Hanzal M.), Suchý L. (Růžička J.), Růžička J., Růžička J. (Urbánek Z.), Urbánek Z. (Růžička J.), Urbánek Z. (Suchý L.), Semrád J. (Urbánek Z.), Urbánek Z. (Semrád J.), Suchý L., Suchý L. (Pokorný V.), Suchý L., Urbánek Z. (Klímek A.), Urbánek Z. (Suchý L.), Svoboda M., Růžička J., Urbánek Z., Růžička J. (Ampala J.) Rozhodčí: Kubát Zdeněk, Uhlíř Jan .
HC Uvidíme - HC Jindřichovice
5:4 po SN (2:0,0:1,2:3) Branky a nahrávky : Brzek O. (Petrů T.), Štokr M., Krejčí P.st. (Krejčí P.ml.), CHalupa T. (Šimek P.), náj.Krejčí P.st. - Vrbka O., Vrbka J., (Janko Z.), Křikava M. (Navrátil J.), Vrbka K. (Hons V.) Rozhodčí : Kubát Zdeněk ,Mikulík Matěj .
HC Chlumec : HC SDH Treštice B
3:8 (1:1,0:4,2:3) Branky a nahrávky :Staněk Vl. (Doležal), Štolhof (Doležal), Staněk Vít (Dvořáček) - Holý (Svoboda Z.), Prášek (Diviš), Dunička (Mayer), Bláha (Mayer), Prášek (Bláha), Prášek (Diviš), Dunička , Prášek (Bláha) Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC Vitamíni Tigers Sn HC SK Urbanov
6:7 (3:0,2:3,1:3) Branky a nahrávky :Jánský (Svoboda), Tesař (Jánský), Tesař (Svoboda), Jánský (Lupač), Jánský (Tesař), Neshyba (Novák) - Kubelka M. (Zažímal), Kubelka R. (Pátek), Kubelka Martin, Pátek, Uhlíř (Hronek), Leupold L. (Zažímal), sn. Kubelka M. Rozhodčí : Lupač Luděk, Budín Ondřej .
EHAFC Mufroni : HC Hron Dačice
3:6 (1:2, 1:2, 1:2) Branky a nahrávky :Brzek M., Mazal L., Kříž R. (Liščák M.)-Procházka O.(Vomastek P.),Vomastek P. (Procházka O.), Vlček P., Šoukal J.(Beneš M.), Federsel L.(Krejča),Vondrák R. (Šoukal P.) Rozhodčí:Lupač Jan, Vuška Jiří .
HC SDH Treštice B : HC Vitamíni Tigers
4:3 (0:0,1:1,3:2) Branky a nahrávky: Mayer(Diviš),Mayer(zlatuška),Holý,Prášek(Holý) - Smetana(Adamec),Svoboda(Zejda P.),Svoboda(Smetana). Rozhodčí: Kubát Michal, Mikulík Matěj .
HC Jindřichovice : HC Chlumec
6:2 (3:0, 2:0, 1:2) Branky a nahrávky :Svoboda(Ozorak), Báňa(Svoboda),Kuba, Báňa(Svoboda), Ozorak(Báňa), Martinů(Janko)- Dvořáček(Habr), Svoboda Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Jan .
HC Bícy : HC SK Urbanov
4:0 (2:0,0:0,2:0) Branky a nahrávky :Hošek M. (Holý),Holý(Hošek R.),Hošek M.(Hošek R. ),Holý(Kára L.). Rozhodčí :Lupač Jan, Cibuzar Josef .
HC SK Urbanov : EHAFC Mufroni
15:3 (3:1, 8:1, 4:1) Branky a asistence: Leupold K. (Leupold L.), Leupold L. (Leupold K.), Leupold L. (Leupold K.), Zažímal J. (Kubelka M.), Kubelka M. (Zažímal J.), Zažímal J., Pátek M., Kubelka M. (Kotrba J.), Zažímal J., Zažímal J., Leupold L. (Šimek P.), Zažímal J. (Kubelka M.), Kotrba J. (Pátek M.), Leupold L. (Šimek P.), Zažímal J. (Kotrba J.)- Kříž P.(Liščák M.), Doležal A.,Hejda R. (Brzek M.) Rozhodčí:Uhlíř Jan, Vuška Jiří .
HC Vitamíni Tigers : HC Jindřichovice
6:5 (3:3, 2:0, 1:2) Branky a nahrávky : Adamec(Hauzar), Tesař(Jánský), Tesař, Smetana, Tesař(Lupač), Tetour(Tesař) -Ozorak(Svoboda),Ozorak(Navrátil), Janko(Hons), Ozorak, Navrátil(Svoboda) Rozhodčí:Kubát Michal, Uhlíř Jan .
EHAFC Mufroni HC SDH Treštice B
2:3 (1:0,0:2.1:1) Branky a nahrávky: Brzek, Kříž Radek - Wolfschutz (Lukšů Zdeněk), Lukšů David (Wolfschutz), Bláha. Rozhodčí:Lupač Jan, Lupač Leoš .
HC Hron Dačice : HC Bícy
11:3 (1:1, 5:1,5:1) Branky a nahrávky: Šoukal (Kubernát), Vomastek (Vlček), Vomastek (Vondrák), Krejča, Nerad (Kříž David), Hybášek (Vávra), Kubernát, Krejča, Federsel, Vomastek (Procházka), Kubernát (Kříž) - Michal Hošek, Svoboda (Nosek), Michal Hošek Rozhodčí:Kubát Zdeněk, Budín Ondřej .
HC SK URBANOV : HC HRON DAČICE
11:6 (3:1,3:3,5:2) Branky a nahrávky:Leupold L. (Leupold K.),Uhlíř,Novotný(Žažímal),Zažímal(Špaček),Šimek(Uhlíř), Zažímal(Novotný), Pátek(Zažímal), Zažímal(Poukar), Zažímal(Novotný), Kubelka(Poukar), Hronek(Šuta)-Šoukal(Hybášek),Kříž Milan(Vondrák),Kříž David(Hybášek),),Kříž D.(Čurda),Hybášek(Procházka),Vlček Rozhodčí:Lupač Luděk, Hamerník Zdeněk .
HC Chlumec : HC Uvidíme
1:11 (0:1,0:2,1:8) Branky a nahrávky : Dvořáček, (Přibyl) - Máca(Šimek), Šimek(Krejčí Petr st.),Brzek (Dvořáček), Krejčí Petr st.,Šimek, Brzek, Remeš(Šimek),Krejčí Petr st. (Krejčí Petr ml.),Dvořáček(Navrátil Martin), Navrátil Martin(Krejčí Petr ml.) Rozhodčí :Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC SDH Treštice HC Bícy
6:1 (2:0,3:1,1:0) Branky a nahrávky : Chňapek (Dunička), Prášek (Nosek),Holý (Nosek), Lukšů Zdeněk (Přibyl), Chňapek (Prášek), Holý - Kára Lukáš (Dvořák) Rozhodčí:Kubát Michal, Lupač Jan .
HC Uvidíme : HC Vitamíni Tigers
8:3 (2:0,3:2,3:1) Branky a nahrávky :Navrátil Martin (Máca ),Brzek(Polívka), Šimek (Polívka), Šimek , Štokr(Petrů), Brzek(Remeš), Remeš(Máca), Remeš(Dvořáček)-Zejda Pavel (Svoboda), Lupač(Zejda Pavel),Jánský(Zejda Pavel) Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Lupač Jan .
HC Jindřichovice : EHAFC Mufroni
2:4 (0:1,2:0,0:3) Branky a nahrávky : Vrbka(Křikava), Ozorak(Svoboda)-Chalupa, Hejda(Brzek),Pavlíček(Liščák),Kříž Radek (Kříž Petr) Rozhodčí: Kubát Zdeněk, Hamerník .
HC Vitamíni Tigers : HC Chlumec
7:8 po s.n. (3:0,3:2,1:5) Branky a nahrávky: Tetour (Váka), Tesař (Svoboda), Tesař (Svoboda), Tesař, Tetour, Tesař (Jánský), Tesař, (Jánský) - Dvořáček (Svoboda), Dvořáček (Pejcl), Neuvirt (Habr), Habr, Dvořáček (Bican Miloš), Staněk Vít (Neuvirt), Svoboda (Bican Miloš), Dvořáček Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Cibuzar Josef .
EHAFC Mufroni : HC Uvidíme
5:4 (2:2,2:1,1:1) Branky a nahrávky :Chalupa (Liščák), Hejda (Pavlíček), Pavlíček (Hejda), Liščák (Pavlíček), Hejda (Chalupa) - Krejčí Petr st. (Krejčí Petr.ml.), Krejčí Petr.st. , Krejčí Petr.ml. , Šimek (Petrů) Rozhodčí: Luděk Lupač, Zdeněk Hamerník .
HC SDH Treštice B : HC SK Urbanov
3:5 (0:1, 1:1, 2:3) Lukšů Zdeněk (Wolfschlutz), Chňapek (Mayer), Lukšů Zdeněk - Leupold Karel , Kubelka (Uhlíř), Špaček (Leopold Lukáš) Novotný (Pátek) Kubelka (Zažímal) Rozhodčí :Lupač Luděk, Lupač Jan .
HC Hron : SDH Treštice B
10:3 (3:2,3:0,4:1) Branky a nahrávky: Vondrák (Kubernát), Kubernát, (Šoukal), Vlček (Krejča), Vomastek (Vávra) Vomastek, Vomastek, Nerad (Vávra), Krejča (Kubernát) - Nosek (Lukšu Zdeněk), Lukšu David Rozhodčí : Kubát Michal, Lupač Jan .
HC Bícy : SDH Jindřichovice
1:8 (0:2,1:2,0:4) Branky a nahrávky : Kára Lukáš, Dvořák - Vrbka (Ozorak), Navrátil (Svoboda), Baňa, Martinů (Vrbka), Baňa (Svoboda), Baňa (Brychta), Vrbka, Vrbka Rozhodčí : Kubát Zdeněk, Uhlíř Jan .
HC Chlumec : EHAFC Mufroni
5:8 (0:4, 2:2, 3:2) Branky a nahrávky: Svoboda (Bican H.), Bican M., Svoboda (Bican H.), Doležal (Habr), Svoboda (Doležal) - Liščák (Chalupa), Kříž Petr (Chalupa), Brzek , Hejda (Pavlíček), Brzek (Hejda), Kříž Radek (Kříž Petr), Pelej (Chalupa), Chalupa (Liščák) Rozhodčí :Lupač Luděk, Kubát Zdeněk .
HC Uvidíme HC Bícy
6:7 (2:2, 1:2, 3:3) Branky a nahrávky: Krejčí Petr.ml. (Máca), Remeš , Petrů, Krejčí Petr st ., Krejčí Petr.ml. (Krejčí Petr st.), Navrátil Martin (Krejčí Petr . ml.). - Novák (Holý) , Novák, Batala (Kružík), Novák (Navrátil), Čech (Kružík), Novák (Kudrna), Navrátil (Holý) Rozhodčí: Lupač Luděk, Lupač Leoš .
HC HRON SDH Jindřichovice
9:0 /2:0, 4:0, 3:0/ Branky a Asistence: Procházka (Vlček), Kubernát (Krejča), Kubernát (Kříž Milan), Krejča, Vávra (Nerad ), Kříž Milan (Kubernát ), Kubernát (Kříž David), Nerad (Vondrák), Vlček (Kříž David) Rozhodčí: Kubát Z., Hamerník Z. .
EHAFC Mufroni : HC Vitamíni Tigers
6:8 /3:2,1:2,2:4/ Branky a asistence: Brzek (Janák), Martinů (Liščák ), Brzek , Pavlíček (Ťápal ), Martinů, Chalupa(Martinů ), - Zejda (Jánský), Tesař (Jánský ), Jánský ( Tesař ), Smetana , Tetour (Záhumenský), Tetour (Smetana ), Tesař (Jánský), Tesař (Tetour). Rozhodčí: Kubát Z., Kubát M.
HC Bícy : HC Chlumec
10:1 /2:0 5:0 3:1/ Branky a nahrávky : Novák (Holý V.), Dvořák (Novák),Novák (Holý V.) Holý V. (Dvořák), Holý, Kružík (Dvořák), Novák (Hošek), Kalášek, Novák (Dvořák), Čech (Kalášek) - Staněk ml. (Pejcl) Rozhodčí: Kubát M., Hamerník Z.
HC SK URBANOV : HC JINDŘICHOVICE
3:0 /1:0 1:0 1:0/ Branky a nahrávky: Pátek (Novotny), Pátek (Uhlíř), Poukar Rozhodčí: Luděk Lupač, Jan Lupač
HC HRON : HC UVIDÍME
8:5 /2:2 4:1 2:2/ Branky a nahrávky : Kašpárek (Šoukal), Hybášek (Kašpárek), Čurda, Kašpárek (Hybášek), Vondrail (Federsel), Šoukal (Hybášek), Svoboda, Krejča (Čurda) - Šimek, Petr Krejčí st., Šimek, Petr Krejčí st. (Krejčí Petr ml.), Šimek Rozhodčí: Michal Kubát - Jan Lupač


Kontaktní formulář