Service for players

V dnešní době, kdy v hokeji rozhodují sebemenší maličkosti, chceme hráčům dopřát veškerý komfort a to i v oblasti hokejové výzbroje a výstroje. Chceme hráčům zajistit špičkové vybavení a další nadstandartní servis, který posune jejich výkon o další krok vpřed. Kromě výstroje, broušení bruslí, doplňkŮ stravy, mediální podpory, je to i spolupráce s agenturou GMG GROUP, která je přímým agentem světových nejlepších světových soutěží NHL, KHL, DEL...


HOKEJOVÁ VÝSTROJ

V oblasti hokejové výzbroje a výstroje spolupracujeme s přední značkou v celosvětovém měřítku. Jedná se o společnost BAUER, která vyrábí špičkové produkty a patří mezi nejlepší výrobce hokejové výstroje na celém světě. Hráčům se snažíme zajistit tuto kvalitní výstroj za velmi příznivé ceny. Výborný servis nabízíme v oblasti hokejových holí, kde mají hráči možnost hrát s nevyššími ultralehkými karbonovými modely FERRAX TOMAHAWK 410 gramů. Hráči mají možnost mít hole s vlastní jmenovkou.


BROUŠENÍ BRUSLÍ A SERVIS VÝSTROJE

Broušení bruslí se postupem času stává tak trošku alchymií a podle nás i toto může být výrazná výhoda našeho centra. Přímo na zimním stadionu je nová vysoce kvalitní bruska, která umožní hráčům nadstandartní broušení bruslí (nejen žlábek, ale i profil). Brusle jsou spolu s hokejovou holí nejdůležitější pracovní nástroj hokejisty a není divu, že hráči věnují broušení bruslí velkou pozornost. Současné broušení bruslí vyžaduje doslova vědecký pohled, technika broušení bruslí se neustále vyvíjí a špičkoví hokejisté musí mít své brusle kvalitně připraveny.

Broušení je kompromisem mezi hloubkou žlábku a rychlostí. Čím hlubší žlábek tím se nůž více zařezává do ledu a hráč je pomalejší, avšak brusle má výborné vedení i kontrolu. Naopak příliš mělký žlábek bude sice rychlejší, avšak může mít za následek horší vedení brusle a její kontrolu. Už samotný výběr brusle s vhodným žlábkem na nožích brusle je alchymií. Je celá škála “žlábků” ze kterých si můžete vybrat. Každý z hráčů má svůj osobitý a specifický bruslařský styl a každému může vyhovovat něco jiného.

  

Dalším parametrem nože brusle profil. Profilování je vybroušení (kolébky) tvaru nože. Na noži je vytvořen oblouk a ten se pak dotýká ledu jen určitou částí. Vytvoření profilu je proces, který umožní hráči si vybrat, jak velikou částí se bude nůž dotýkat ledu. Styčná plocha se pohybuje dle profilu přibližně od 40mm do 80mm je závislá nejen na zvoleném profilu, ale i velikosti nože. Větší styčná plocha umožňuje nižší plošné zatížení, což znamená vyšší rychlost, lepší vedení a více stability na ledu. Menší styčná plocha napomáhá lepší manévrovatelnosti a větší bruslařské obratnosti.

Nejlépe se zorientujete, pokud si vždy žlábky v kombinaci s profilem nože vyzkoušíte na ledě!

Doporučíme Vám přímo na místě broušení dle Vaší techniky bruslení a zapůjčíme Vám nože, které nacvaknete do vlastních bruslí, a jde se testovat na led! Broušení a profil, který Vám bude vyhovovat, Vám nabrousíme i na Vašich bruslích či náhradních nožích. Poté Vám již vždy nabrousíme absolutně stajný profil i žlábek, stačí přijít či dokonce pouze poslat náhradní nože zásilkovou službou!

Neméně důležitý je fakt, když si necháte nabrousit brusle automatickou bruskou, budete se moci na své brusle spolehnout a budou vždy stejně nabroušené. Máte li na svých bruslích stále stejný a osvědčený žlábek prodlužuje se životnost nožů. Jeden z nejdůležitějších bodů je mít obě hrany stejné a velice snadno poznáte, když tomu tak není. Postupem času jsme si uvědomili jak velký význam má právě broušení bruslí a rozhodli jsme se tento servis poskytnout v novém tréninkovém centru v Telči všem hráčům.ZASTUPOVÁNÍ HRÁČŮ

Mladí hráči spoustu let o něco usilují a najednou přijde den, kdy kluby nejlepší hokejové ligy světa, NHL, vybírají budoucí naděje v draftu a tísíce kluků, kteří roky žijí svůj sen, se mohou přesvědčit, jak zajímavým artiklem pro severoamerické kluby jsou. Být draftovaný do NHL má pro každého hráče velký význam, poněvadž se to povede jen velmi malému procentu hráčů z těch, kteří po tom touží... Tento moment, kterým se pootevírají dveře k vytouženému angažmá, má pro další kariéru velkou váhu. Právě proto nahlížejí hráči celého světa na moment, kdy se dostanou na DRAFTu do výběru některého z týmů NHL jako na klíčovou a zlomovou událost v jejich kariéře. Pokud se budete pozorně dívat na seznam českých draftovaných hráčů minulosti, najdete i jména těch, kteří se podíleli či podílejí na programu Hockey Talent Academy.

Dobře víme, že i těm nejlepším a nejtalentovanějším hráčům nestačí pouze čekat, ale je třeba se na budoucí kariéru komplexně připravovat a proto jsme se po zralé úvaze rozhodli přistoupit k jednání a spojit své síly s prestižní a uznávanou agenturou, která je mj. přímým agentem pro nejslavnější hokejovou ligu světa - NHL. Právě tato vazba dává našim nejlepším hráčům v projektu Hockey Talent Academy do rukou řadu opravdových trumfů, jak svoji nadějnou kariéru výrazně ovlivnit tak, aby se jejich sen stal skutečností...

Naším partnerem je agentura Global Management Group (GMG). Historie GMG sahá do roku 2001, kdy převzala zastupování nejlepších hokejových hráčů od zakladatele společnosti JUDr. Jiřího Hamala, který se agentské činnosti věnuje od začátku devadesátých let. Ve stejném roce, jako první česká hokejová agentura otevírá cestu na ruský trh. Postupem času, ve spojení s partnerskými společnostmi posílila svojí pozici jak v Evropě, tak i v severní Americe. Díky velmi dobrému postavení na světovém trhu dokáže klientům poskytnout maximální možný servis a podmínky pro kariérní růst. Mezi klienty GMG patří např.: Tomáš Plekanec, David Krejčí, Marek Židlický a další. Bližší informace naleznete na HTA Video.com.


MEDIÁLNÍ PODPORA

Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s předními evropskými kluby, spolupracujeme s hráčskými agenty, manažery různých klubů a již několik let patříme mezi prestižní hokejové školy, můžeme hráčům nabídnout i mediální podporu. Ta se skládá z propagace hráčů na sociálních sítích, na našich stránkách a našich prezentovaných videích. Spolupracujeme i s řadou světových značek, kteří využívají našich hráčů pro svou prezentaci. K prezentaci využíváme i vlastní internetovou televizi HTA CHANNEL.


 

Kontaktní formulář