Strava a ubytování

UBYTOVÁNÍ

Hockey Talent Center poskytuje talentovaným hráčům i komfort v oblasti ubytování, kde hráči mají k dispozici příjemné ubytování hned vedle sportovního areálu školy a jsou pod neustálým trenérským dohledem.

Hokejový Domeček v Telči nabízí hráčům ubytování pár metrů od historického náměstí Zachariáše z Hradce. Příjemné pokoje, plně vybavené kuchyňky i zázemí pro sportovce naleznete na břehu rybníka. Romantická procházka po lávce vás zavede až k historickým domům na náměstí zapsaném na seznamu UNESCO památek od roku 1992. Hostel byl nově otevřen pro rekonstrukci v roce 2007 díky městu Telč. Komfortně vybavený objekt, který slouží projektu HTC – Hockey Talent Center jako celoroční ubytovací zařízení. Je zde několik pokojů se sprchou a hygienickým zařízením, v přízemí je společenská místnost s krbem, v každém podlaží plně vybavená kuchyňka, ve vstupním prostoru je umístěn internet, na čelní straně ubytovny jsou uzamykatelné prostory pro jízdní kola, nad nimi terasa s možností posezení s nádherným výhledem na město. V přízemí jsou ještě sprchy a sociální zařízení. Je zde také možnost parkování motorových vozidel návštěvníků.

  • Nově zrekonstruované ubytování nabízí příjemné prostorné pokoje s příslušenstvím a samoobslužné kuchyňky.
  • „Hokejový domeček“ se nachází pár minut volnou chůzí po lávce přes Ulický rybník do historického centra města Telč.
  • Příjemná nabídka dalších služeb - prostorná společenská místnost, úschova kol, internet i parkoviště zdarma.

Alternativu pro ubytování rodičů či hráčů na výukách Hockey Talent Academy nabízí nově zrekonstruovaná pracoviště Masarykovy univerzity v Telči, která se nachází v nádherném prostředí náměstí přímo naproti historickému zámku v Telči.

Kontakt pro rezervaci ubytování:

Denisa Pytlíková
Tel.: +420 775 559 066
E-mail: pytlikova@ferrax.eu

 


STRAVA

Jen ti sportovci, jež jsou obeznámeni se správným stravováním, mohou dosahovat nejvyšších výsledků. Vždyť radost z pohybu či optimální úroveň výkonnosti může být jen tehdy, má-li tělo to, co potřebuje. Proto konzumace té správné výživy je hned vedle perfektně propracovaného tréninku to nejdůležitější co může sportovec pro své tělo udělat. Při sportování je velice neméně důležité klást důraz na vybírání správných potravin, a to nejenom při vysoce náročných výkonech. Skutečnost, že aktivní sportovci s velkým výdejem energie potřebují dbát na svou stravu pečlivěji, než většina běžné populace, je celkem logická a pochopitelná, přesto poslední průzkumy ukazují, že velké procento mladých hráčů zápasí s energetickou bilancí a zažívá většinou energetický deficit.

Právě kvalitní a vyvážená strava a pitný režim je dalším aspektem, který posouvá projekt Hockey Talent Center na velmi vysokou úroveň. O hráče studující v Hockey Talent Center je i v tomto směru pečováno a právě na tento prvek je kladen velký důraz. V dnešní době, kdy je na trhu celá řada „nezdravých jídel“ a je celkově nejen v hokejovém prostředí pitný režim a strava podceňována, se chceme výrazně odlišit. Je nutností, aby hráči dostávali vyváženou a zdravou stravu zohledňující zatížení, nároky na vývin hráčů, ale i regeneraci. Právě proto jsme navázali spolupráci s místními odborníky a připravili jsme spolu s výživovými specialisty pestrý a chutný jídelníček, aby hráče kvalitně energeticky připravil na tréninkovou a zápasovou zátěž.

Celodenní strava je rozdělena na pět částí. Energeticky větší část obsáhnou 3 hlavní jídla, které vhodně doplňují 2 svačiny.


STRAVA MŮŽE ZLEPŠIT VÁŠ SPORTOVNÍ VÝKON O DESÍTKY%!

Kontaktní formulář