Trénink mimo led

Trénink mimo led patří mezi klíčové faktory výkonu u hráče ledního hokeje. Z toho důvodu nemůže chybět ani v našem hokejovém centru. V dnešní době se rozvoj rychlostních, silových, vytrvalostních a koordinačních schopností stává nedílnou součástí přípravy každého hráče. Zaměřujeme se jak na trénink všeobecné připravenosti každého jednotlivce, tak především na efektivní cviky, které jsou specifické pro lední hokej. Na této části se podílí celá řada odborníků, kondičních trenérů, fyzioterapeutů, kteří na hráče působí a individuálně sestavují efektivní tréninkový program. K tréninku mimo led využíváme moderní posilovnu s řadou inovativních pomůcek, které trénink ještě více zpříjemní a zefektivní.

Moderní posilovna je rozdělena na několik částí a je vybavena dle posledních trendů funkčního tréninku se zaměřením na lední hokej.

V tréninku mimo led se dále věnujeme nácviku a zdokonalování hokejových dovedností a technik. Jedná se především o stickhandling, střelbu a podporu techniky bruslení prostřednictvím tréninku na dlouhém slide boardu.

Kontaktní formulář