Zimní stadion

Zahájení nového zimního stadionu je naplánováno na konec roku 2015. Zimní stadion je obloukové konstrukce, má dvě podlaží a v přízemí je 10 šaten, FITNESS centrum a zázemí pro trenéry a personál zimního stadionu. Plocha, kterou budou mít hráči k dispozici je kanadských rozměrů 57 x 26, hráči se tak budou připravovat na moderní trend hry v časoprostorovém tlaku.

Ve druhém podlaží se nachází HOCKEY BAR, HOCKEY SHOP, VIP salonek. Přímo na zimním stadionu tak najdete obchod se sportovním vybavením s nejnovější hokejovou výstrojí a výzbrojí, kde můžete využít špičkového servisu a nabrousit si brusle s využitím nejmodernějších technologií. V hale se nachází taktéž HOCKEY BAR, který bude sloužit jak hráčům, tak i návštěvníkům zimního a přilehlého fotbalového stadionu.

Zimní stadion je domovským pro týmy místního hokejového klubu SK Telč, hokejové školy Hockey Talent Academy, klubů amatérské hokejové ligy města Telče a široké veřejnosti.

Zájemci o pronájem ledové plochy budou moci rezervovat led on-line přímo v rezervačním systému a pro bližší informace se mohou obrátit na Mgr. Luboše Voříška, vorisek@hockeytalent.cz, tel: 734 200 909.


 

Kontaktní formulář