AMATÉRSKÉ SOUTĚŽE v Telči

O POHÁR MĚSTA TELČE – ŠANCE PRO VŠECHNY AMATÉRSKÉ HRÁČE!

Dlouholetou tradici pořádání amatérské ligy v Telči potvrdí konání dalšího ročníku. Turnaj, který se pravidelně hraje již od roku 1982, opět svede amatérské výběry do atraktivní soutěže nejen o hodnotné ceny, které s pořadatelem spolufinancuje město Telč. Těšit se můžete na podrobný výsledkový servis zahrnující statistiky, tabulky či rozpisy utkání. Několik výkonnostních úrovní zajistí, že si své místo v soutěži najde každý tým.

Oficiální ”tváří” soutěže bude nově vzniklá tematická koláž symbolizující historii hokeje v Telči. Dominantou je proto město Telč, hokejový pohár, Ulický rybník (místo, kde hokej v Telči začínal), silueta hokejisty, zkrátka historická hokejová tématika vztahující se k Telči. Novou a údernější podobu dostalo i oficiální logo soutěže.

Jedna z největších amatérských soutěží má již několik let svůj domov v nové kryté telčské hale. Jak ale dokazují dochované historické fotografie, počátek hokeje v Telči sahá daleko hlouběji. Kupříkladu v roce 1938 se utkání na Ulickém rybníku účastnila jako hráčka i hraběnka Markéta Podstatzká Lichtenstein.

Veškeré dotazy směřujte na koordinátora turnaje Tomáše Koberu na emailovou adresu kobera@hockeytalent.cz nebo na telefonní číslo +420 774 724 243.


POZVÁNKA O POHÁR MĚSTA TELČE 2023/2024


Obr. Ukázka z výsledkového systému na stránkách www.htctelc.com

Zobrazit propozice, tabulky a výsledky

Kontaktní formulář