Sport bar

Ve druhém podlaží zimního stadionu se nachází Sport Bar, který je přístupný z venku přímo z parkoviště zimního stadionu. Nábytek do Sport Baru navrhla telčská rodačka Ing. arch. Zdeňka Zlatušková a nejlépe odpovídá povaze účelu prostoru. Jedná se o moderní nábytek sportovního charakteru, který má dynamické křivky, evokující materiály - plastem a polykarbonátovými opěrkami samotný lední hokej. Sport Bar má kapacitu 88 míst k sezení, přičemž celá jedna strana je prosklená s možností výhledu na ledovou plochu, takže vše můžete sledovat v pohodlí, v teple se svým oblíbeným občerstvením.

Interiér je ozvláštněn hokejovými artefakty jako podepsanými dresy od hráčů jako je Patrik Kane, Marian Hossa a další, originálními bruslemi dvojnásobného držitele Stanley Cupu Michala Rozsívala či hokejkou útočníka NHL Las Vegas Knights Tomáše Noska. V létě můžete posedět na naší terase s výhledem na fotbalový stadion, terasa má kapacitu až 30 míst. Sport Bar nabízí TV na sledování sportovních přenosů a free WiFi.

Od piva k iontovému nápoji

V nabídce Sport Baru naleznete klasické produkty pro fanoušky a příznivce hokeje, jako je nejlepší české pivo, jehož dodavatelem je Plzeňský Prazdroj. Značky Plzeňského Prazdroje jsou nedílnou součástí národního dědictví a české pivní kultury. Piva jsou vařeny podle původních receptur. V nabídce jsou světlá piva Pilsner Urquell 12, Velkopopovický kozel 11, Radegast 10, nebo nealkoholický Birrel.

Z nealkoholických nápojů nabízíme točenou Kofolu, džusy značky Toma, RAUCH, Cappy a další nealkholické nápoje až po sportovní drinky jako je světoznámý sportovní nápoj GATORADE. Vědecky vyvinutý hydratační a nutriční nástroj pro všechny, kteří se věnují fyzicky extrémně náročné aktivitě. Iontové nápoje zvyšují vstřebávání vody během fyzického výkonu a přispívají k udržení výkonnosti při delším vytrvalostním fyzickém výkonu. Proto i ve vstupní hale najdete automat světové jedničky GATORADE ve kterém si můžete zakoupit výrobky v době kdy je Sport Bar zavřen.

Káva od Mistra kávy

Jedním z největších lákadlel pro všechny je nabídka vynikající italské kávy MOAK, jejímž garantem je telčský rodák a Mistr kávy 2010, vítěz Latté art Show - Café New One 2015. Všichni zaměstnanci Sport Baru jsou pečlivě vyškoleni a postupy přípravy kávy jsou pod neustálou důkladnou kontrolou. Nabízíme široký sortiment kávy kterou si můžete vychutnat nejen ve Sport Baru, ale můžete si ji odnést i do haly nebo Vám ji připravíme do kelímku s sebou.

Vinikající klobásy od rodinné firmy


Velkou oblibu u příznivců ledního hokeje si během krátkého času našly uzenářské výrobky rodinné firmy s dvacetiletou tradicí. Rodinný charakter podniku zaručuje individuální a jedinečný sortiment. Nabízíme hned několik druhů speciálních uzenin, které připravujeme na grilu. Můžete si vybrat hned z několika druhů klobás a jsou oblíbeným výběrem sportovních fanoušků.


Sportovní strava profesionálů

V rámci větších akcí nabízíme možnost sportovní stravy té největší kvality. Sport Bar slouží jako stravovací zařízení při pořádání soustředění, kdy vám rádi připravíme jídlo dle vašeho přání nebo vám rádi navrhneme naše jídla s ohledem na váš tréninkový den. Nabízíme snídaně, svačiny, obědy a večeře, takže u nás se můžete plně soustředit jen na svůj výkon a o zbytek se postaráme my. O kvalitě námi nabízených služeb svědčí i i akce českých mládežnických reprezentací. Vše je možné domluvit po telefonické nebo osobní dohodě.

Kontaktní formulář