Zimní stadion

Otevření nového zimního stadionu proběhlo na konci roku 2015. Zimní stadion je obloukové konstrukce, má dvě podlaží.

Při vstupu do šaten je vstupní hala, která mapuje tréninkový proces akademie, je vyzdobena originálními dresy a mapuje cestu útočníka NHL Caroliny Hurricanes Martina Nečase či necelé tři roky mladšího Jaromíra Pytlíka - tváře projektu HTA. V přízemí je 11 šaten, dvě velké a 8 menších, každé dvě šatny mají společnou sprchu a toalety. Stadion disponuje brusírnou s nejmodernější švédskou technologií automatického broušení a dvěma bruskami značky PROSHARP. Dále je v přízemí zakomponována kancelář manažera zimního stadionu a zázemí pro personál zimního stadionu. Samozřejmostí jsou toalety pro veřejnost v obou podlažích. Do 1 podlaží se dá vystoupit samonosnými schody přímo z haly či přes terasu a SPORT BAR. Hala disponuje tribunou se 180 místy k sezení, je ozvučena kvalitní audioaparaturou a výsledkovou tabulí. Strop haly je osazen švédským kamerovým systémem, který zaznamenává u vybraných akcí dění na ledě a je jedním z hlavních prvků zajišťující bezpečnost návštěvníků. Boční kamerový systém je aktivován pouze u vybraných akcí a umožňuje živý přenos - LIVE STREAM z vybraných událostí.

Ledová plocha je kanadských rozměrů 57 x 26 metrů. Pohled na ledovou plochu umocňují reklamy hlavních partnerů přímo v ledu. Dáváme si záležet na perfektní kvalitě ledu, samozřejmostí je úpravna vody a seřezávání ledu u mantinelů. Plocha je monitorována pětikamerovým systémem a dává dokonalý obrázek o dění na ledové ploše.

Ve druhém podlaží se nachází SPORT BAR a HOCKEY SHOP. SPORT BAR nabízí občerstvení jak hráčům, tak i návštěvníkům zimního a přilehlého fotbalového stadionu a nabízí příjemné prostředí pro posezení s přáteli.

Komplex nabízí nejen ledovou plochu, ale i možnost využít pro další aktivity přilehlé víceúčelové hřiště. Hřiště je osazeno kobercem se zásypem, mantinely, brankami a basketovými koši. Umožňuje tak pestré využití nejen pro rozcvičky, ale i pro potréninkový program.

Přímo na zimním stadionu najdete i obchod s hokejovým vybavením - HOCKEY SHOP. Zde nabízíme standartní hokejové produkty, ale i originální suvenýry. V areálu zimního stadionu je k dispozici free WiFi. Zimní stadion taktéž nabízí partnerství a prostory pro umístění reklamy.

Hockey Talent Center Telč nabízí týmům, skupinám a všem zájemcům možnost uspořádat u nás své hokejové soustředění. Nabízíme možnost využití všech našich zařízení (zimní stadion, plná strava ve Sport Baru, ubytování, posilovna) dle Vašich požadavků. S pořádáním akcí na míru, máme s tím bohaté zkušenosti. Pořádali jsme řadu akcí české hokejové reprezentace, reprezentace žen České republiky, rakouské hokejové reprezentace, soustředění hokejové agentury Global Managment Group, Euro Hockey Services, předsezónní soutředění týmu EBEL ligy HC Orli Znojmo, hrál u nás přátelské utkání extraligový tým HC Energie Karlovy Vary, konaly se zde mistrovská utkání ELJ, ELD.

Zájemci o nacenění našich služeb či potřebu bližších informací se mohou obrátit na manažera našeho sportovního centra Lukáše Hanzáka, e-mail: hanzak@hockeytalent.cz, tel: +420 702 131 647.

Kontaktní formulář